Chcem dostať ružu..

Príspevok v téme: Chcem dostať ružu..
ruženka

Dostávate od svojich partnerov kvety? JA som s priateľom už 2 roky a pol... A všetky moje kamošky dostanú hocikedy, ani nemusia mať sviatok... Ja som nedostala ešte nikdy.
Nie som žiadna pubertiačka.. Mám už 22 rokov.. ale chýba mi to.. Nestojím mu za jednu ružu?? Povedala som mu, že by som ju chcela, a on na to: Načo, veď aj tak zvädne. :(
Vaše rady?

Blondula

Giovanni ... mne sa stalo na dvoch rande,ze som ruzu dostala az pri druhom stretnuti s vysvetlenim,ze na prvom rande je to divne,kedze este clovek nevie,ci si obaja budu sympaticky :D a dievcina by to mohla hned pochopit,ze jaky je ten chlapec zalaskovany a on nema ziadny zaujem :D kedze sympatia niekde pominula :D

ruženka

Máte pravdu, vadí mi aj to, že bývalej kvety kupoval, a mne nie...pričom oni boli spolu len krátko ( 3 mesiace) ... To znamená že nie je pravda, žeby nebol romantický typ. :( ..čo by sa stalo, keby som si kúpila ružu sama, a dala ju na nejaké viditeľné miesto ?

GiovanniX

ja na kazde rande nosim ruzu,je pravda,ze nie denne sa stretavam s dakou,ale väcsinou to aj tak neklape a zistim,ze si ani ruze nezasluzili :D

ika211

Chyba ti asi viac, nez len ruza...Tou ruzou od neho chces vlastne len pozornost a prejav ucty a lasky, nejde o konkretnu ruzu, viem o com pises, aj ja som to zazila.Ked si mu to povedala, ze po tom kvete tuzis a on nic, asi mu je fuk, co citis a po com tuzis. Partner, ktory by ta mal uprimne rad, by ti tu ruzu po priamom napovedani, ze ju chces urcite rad kupil. Urcite by som vas vztah prehodnotila...

PaSi

Trefne komentare :o) ...a vies ruzenka, nie vsetci muzi su rovnaki, niektori su romanticki a nosia kvety a niektori zas praktickejsi, ako ten Tvoj, a ti kupuju napr. vankusiky ;o) Predstav si, ze su mozno zeny, ktore nedostanu nic aky je rok dlhy. Nesmies sa tak viazat na materialne veci...pekne to vystihol anjelik :o)

zuzi74

Teba asi skor trapi to, ze ruze daval byvalej...mozno keby dostala len vankuse a knihu ako ty, tak by bolo vsetko ok.

±

ja som 3,5 roka a tiez som partnerke nedal ruzu. Nemam rad rezane kvety a nechcem jej davat veci, ktore by boli len z povinnosti. Kazdym darcekom skusam davat kusok zo seba, to co ma predstavuje, aby pri pohlade na tu vec si spomenula hned na mna. Zato crepnikove kvety uz dostala :-)