asi od veci:-)

sasa

Ewka myslím že už bol tento problém riešený, tuším sa to teraz nachádza na 20. strane tohto fóra pod názvom potrebujem pribrať, tak skús vyčítať niečo z toho.

AdelkaT

ahoj, teraz asi trosku serioznejsia odpoved.
moj priatel mal ten isty problem, bol strasne chudy, stale mi tvrdil ze nevie pribrat. ja som sa s nim hadala ze vie...
teraz priblral asi 10 kil, uz mu hovorim ze je moj macik (aj tak je chudy ale motivujem ho).
ako pribral? ZACAL JEST! vies on stale tvrdil ze je dost, ale pritom jedol uboho malo na to, ze je chlap. hlavne dobre pribera z tvarohu (ten ti naozaj odporucam ten je velmi vela a vraj z toho pribera) + co som citala sa da dobre nabrat svaly aj z ovsenej kase (to nemam overene + musis pri tom cvicit). a najdolezitejsie je jest, a to stale. nikdy nesmies mat pocit ze si hladny, skratka jest, jest a jest! ale pozor, ja si nemyslim ze to najlepsie riesenie je jest to nezdrave, ako slanina atd. jasne daj si, ale nasadit si "priberaciu dietu" typu jeme klobasu a slaninu a vsetko nezdrave je podla mna blbost.
aj ked chces pribrat jedz vyvazene, aj zeleninku, ovocie atd......

AdelkaT

ahoj, teraz asi trosku serioznejsia odpoved.
moj priatel mal ten isty problem, bol strasne chudy, stale mi tvrdil ze nevie pribrat. ja som sa s nim hadala ze vie...
teraz priblral asi 10 kil, uz mu hovorim ze je moj macik (aj tak je chudy ale motivujem ho).
ako pribral? ZACAL JEST! vies on stale tvrdil ze je dost, ale pritom jedol uboho malo na to, ze je chlap. hlavne dobre pribera z tvarohu (ten ti naozaj odporucam ten je velmi vela a vraj z toho pribera) + co som citala sa da dobre nabrat svaly aj z ovsenej kase (to nemam overene + musis pri tom cvicit). a najdolezitejsie je jest, a to stale. nikdy nesmies mat pocit ze si hladny, skratka jest, jest a jest! ale pozor, ja si nemyslim ze to najlepsie riesenie je jest to nezdrave, ako slanina atd. jasne daj si, ale nasadit si "priberaciu dietu" typu jeme klobasu a slaninu a vsetko nezdrave je podla mna blbost.
aj ked chces pribrat jedz vyvazene, aj zeleninku, ovocie atd......

sl.ba

Macko usko, chcela by som Ťa mať pred sebou a pozerať sa na Teba ako ješ tú slaninu s nutelou. Možno by som Ti zložila aj poklonu.

sasa

no vôbec nie si od veci, tento problém mám aj ja a kopu ďalších ľudí. Pokiaľ si v strese, tak to je na dlhšie. Ale inak ževraj zaberá Pangamin (sú to pivné kvasnice). Mne teda nezabral, ale zahodila som problémy za hlavu a začalo sa mi v priberaní celkom dariť. aj keď to ide strašne pomalyyyy...

Dee

to ale nie je zdrave! Radsej si zabehni do posilovne a popros nejakeho trenera, aby ti pomohol. Vyformujes si pekne postavu a nielen priberies kila, ktore sa budu na tebe triast.

moniqa87

uprimne, rada by som mala tvoj problem a iste nie som sama... ja s priberanim urcite problem nemam, ale tak je vseobecne zname, ze z nezdravych veci sa najviac pribera, ale snad sa da aj rozumnejsie pribrat, skes zdvojnasobit dennu davkzu jedla, snad to pomoze... boze, ja by som fakt taky problem chcela :-(((