Silná menštruacia na začiatku tehotenstva

Príspevok v téme: Silná menštruacia na začiatku tehotenstva
kukurica

Ahojte satalo sa to aj Vám že ste na začiatku tehotenstva mali menštruaciu ? Nemyslím špinenie alebo výtok ale menštruaciu. V piatok večer som dostala a príznaky mám stále a ešte viditelnejšie ako predtým. Včera sim bola aj na pohotovosti a pýtali sa ma či niesom tehotná išla som odpadnúť mala som triašku a stále mi bolo na zvracanie. Známi je liečitel a povedal že babo čakám že plod tam je. Ešte si idem urobiť test ale neviem či mi víde ked mám ms. Dakujem vopred za odpovede.

fero11111

ta tak som to usudil ze 3 moje kamosky dostali rovnako brutal silnu menstruaciu ked boli tehotne a potom uz ziadnu tak s toho

Blondula

ani ja nerozumiem presne !! na pohotovosti ti nepovedali ze si tehotna,ty si si test nerobila,takze nevies ci si tehotna...jedine nejaky "sarlatan" ti povedal,ze si :DDD ... ti meskala menstruacia ci ako ?? naco si vlastne bola na tej pohotovosti ??? :O

neva

Nerozumiem presne
"V piatok večer som dostala a príznaky mám stále a ešte viditelnejšie ako predtým."
Tehotenstvo si nemala ešte potvrdené lekárom? Možno si ani nebola tehotná. Možno si práve potratila.
Test si môžeš urobiť aj cez menzes.

fenma

fero, to si na zaklade coho usudil, ze je to bezne? Si gynekolog, alebo zena, ktora to uz prezila?
Mimoriadne silna menstruacia na zaciatku tehotenstva NIE JE normalna, ani bezna. Pretoze taketo krvacanie zvycajne znaci skory potrat.