Najlepšia maska na vlasy

Emma37

Ja už dosť dlho využívam Kallos KJMN hydratačná maska pre poškodené vlasy. Musím povedať,že som spokojná. Vlasy mám hebké a nelámu sa. Odporučila mi ju kamoška a keďže sa nedala zohnaˇť v drogérií objednala som ju cez Notino.sk. Robila som väčšiu objednávku tak som využila zľavu z kuponyzdarma.sk ktorú taktiež odporúčam:)

Romana35

Ja na vlasy používam zábal z kokosového oleja. prírodné oleje sú v poslednej dobe veľmi populárne a naozaj majú výborné účinky

Majka35

k maske si určite kúpte aj nejaký komplex vitamínov na vlasy. Tým určite nič neskazíte a podporíte účinok vlasových prípravkov

Mamary

Skús si objednať vyživujúcu starostlivosť na vlasy Macadamia oil extract exclusive. Mne veľmi pomáha, dá sa objedna´t cez -odkaz odstránený- - oleje na vlasy

Simona35

Výborná je Dermagen Brazil Keratin Argan Oil maska. ideálne keď ju používate aj so šampónom a kondicionérom tejto značky. Aspoň mne veľmi vyhovuje. Tiež ho zvyčajne objednávam cez notino, je to pohodlnejšie

silvia323

suhlasim s angel, tiež odtial objednavam a hlavne masky na vlasy od kallos, najlepšia je podla mna kallos hair- protox, za super cenu a ešte k tomu používam aj šampón protox a naozaj si to začali aj ludia všímať že moje vlasy sú zdravšie a krajšie, dokonca tie isté prípravky používa aj moja kaderníčka ale tam je to cenoo trošku iné :)