Zdravotné problémy z drog..

Príspevok v téme: Zdravotné problémy z drog..
izidor

ze co??? poviem vam svoj pribeh ... drogy(pervitin),prestal som asi pred rokom ale sposobil som si znacne zdravotne problemy, ale tam kde zijem nemozem ziadnemu lekarovi povedat ze som ich bral bo moja mama sa zo vsetkymi pozna a vyhraza sa mi za to vyhadzovom z domu(ze by som im povedal povedal o drogach pozn.), citim sa zle,zijem a spavam na praskoch od psychiatra, peniaze su iba z podpory nakolko v praci nevydrzim lebo nevladzem jednoducho ... skusal som, neda sa fakt ... priatelov nemam(pravdupovediac som ani nemal vela, bola to prave partia zijuca na drogach ... ), priatelka nehrozi, bo si neverim nemam sa jednoducho rad, nemam rad svoje drogami znicene telo ... a uz ani ten um nieje to co byval ... jednoducho uz nemam co ponuknut.. a tak ci si to pripustam ci nie zostava iba jedna cesta ... nasetrit peniaze na pistol..

lila11

preco si nenajdes ineho lekara ked mu povies ze si bral drogy mozno najde nejaku suvislost s tvojimi zdr. problemami a bude ich moct vyriesit

lila11

pan d. to myslis vazne ze ti povedala psychiatricka? ak ano tak potom asi nie je normalna...a povedat niekomu koho nepoznas ze je nula je dost odvazne tvrdenie

Matej

Kludne možem názov zmeniť na aký si povieš ale ten čo tam bol som nemohol nechať keďže musí niečo vyjadrovať..respektíve odzrkadlovať tému.. ak mi napíšeš aký chceš názov zmením ho naspať.. ďakujem..

izidor

pan d...ja som myslim si nadpriemerne inteligentny ... ale za svoje chyby som zaplatil .. a teraz sa neviem z toho vymotat.. (myslim zdravotne ) keby zdravicko funguje ako ma nemam problem z nicim ... co sa tyka invalidneho nemam ako nemam diagnozu ... pomohlo by to aspon na chvilu kym by som sa dal ako tak mozno dokopy ale ja neviem ani nahodou co mi vlastne je ... nazov temy premenoval admin .. ale ja ani neviem ci to z tych drog je !! neviem sa z toho vysomarit ...

pan d.

Mne povedala doktorka, psychiatricka: no a co, ze sa zabijete, vsak kolko ludi denno denne umrie. Vidis, bude len o jedneho menej, svet sa tocit neprestane.
Ak chces zacat, tak najprv zacni rozmyslat. Mozno by si mal byt na invalidnom dochodku, ked nemozes pracovat, si jednoducho nula, ak to nechas tak. Este aj ludia na dochodku si dokazu privyrobit.

izidor

ale ja nic neberiem ... a pravdupovediac som ani nebol nejak zavisly, ze som sa triasol ked nebolo, to nie ... tu nejde o to ze neviem prestat ci co ... ja som v pohode ide o tie zdrav. problemy co mi zostali .. nespavost, tras celeho tela , strasny neklud , svrbenie , ale to nieje len o drogach ... do toho sa mi zaplietli rozne potravinove alergie a mam nejake problemy s metabolizmom vody(subjektivne)lenze to ked poviem u lekara len pozera ako tupy ze co za blazna mu tam doslo a ja si myslim ze to vyvolali drogy ktore som bral, lebo ked som si dal nieco tak vtedy sa mi tie priznaky objavili ... lenze odkedy som prestal preslo uz pekne obdobie a ja neviem ze co teraz .. a potom ma ide slaktrafit ...

och7

Dobrá je navigacia Bella12 Cenacolo to orig. je Chorvacku, kde je reholna sestra Elvira. Tým ta tam neposielam, ale sprav si domace Cenacolo. Chalani to mali ťažké - modlidba, praca žádný lekar, strávené roky takto. V noci chodili do kaplnky adorovat a prosit.
Modlidba je mnohokrát silnejsia ako atomova bomba. Sám viem čo mi modlidba pomohla. Pil som, fajcil a užíval barbituraty. Predna Hora nepomohla. Tak som si povedal: Iba Ty Ježis ak je to Tvoja vola pomoz.
V katolickom kostole v predsieni je ukrizovany Ježíš. Padol som na kolena plakal som a prosil. Slzami som Mu kropil prebodnute nohy. Som si pripadal ako Maria Magdalena.
Ako dlho som tam bol, neviem, čas sa mi zastavil.
Zrazu som pocitil velku radost.
Chod domom a neplac, znelo mi v usiach. Odisiel som velmi šťastný, ako keď by som bol zbavený malomocenstva.
Je tomu 16 rokov, za tu dobu som nič nevypil, ani nevyfajcil a na barbituraty mi ani nepride ani na musel.
Žiadne abstaky som nemal.
Ďakujem Tebe Ježisu Kriste.