Mozem otehotniet este?

jojaefektova

problemy s otehotnenim po potratoch mavaju zvacsa zeny ktore potratili spontanne, nie ako ty ze si s tym isla k dokotorovi ze musis. aspon tak som citala

pan d.

Chuderka, prajem ti, aby si skoro otehotnela a mala to najcennejsie, co moze clovek v zivote mat a to vlastne deticky:D

hviezda01

to je individualne,niektora neotehotnie vobec,a to nemusi mat za sebou ani potrat,ina otehotnie,ale ma problemy s udrzanim..ale poznam aj take,ktore boli na potrate a otehotneli...drzim palce..:-)

lu

m 25 dakujem..citala som uz ani neviem kde, ze zena bola aj 5x na potrate a otehotnela, ale ako vravis zalezi na vnutri zeny...dufam, ze sem daka napise, co s tym ma skusenost...

M 25

nevšímaj si tieto príspevky ... (a takých tu možno ešte bude dosť) nereaguj na to ..

no hovorí sa, že po potrate je nejaká šanca, že bude problém s otehotnením, ale každá žena je iná .. ťažko povedať..
tak hádam ti niekto napíše svoj príbeh :)

lu

moja zlata, ja som si tier deticky nemohla nechat, ale nejdem to s tebou riesit....vrah som aj nie som!!!

m 25, dakujem ti...rozmyslame s mojou laskou nad babom, len tak som to napisala, aby som sa dozvedela, ci mi sem nejaka baba napise, co ma s tym skusenosti...ale dakujem vam....jasne, ze to presne nemozete vediet, vravim, cakala som dakoho so skusenostami...m25 este raz diky...

M 25

skúšaj a uvidíš.. chod k doktorovi, či môžeš mať bábo, spraví testy, urobí vyšetrenie.. tu ti my len ťažko povieme, či áno, či nie ..

a dúfam, že sa tu teraz nepustia do teba moralisti ...