migréna

martina88

tiez som mala silne migreny aj 4 dni v kuse, co mi pomaha je cbd kvapky mam o polku menej migren, kupujem si 30% od vitariana davaju sa pod jazyk su s konopnym olejom

alusinka

Aj ja som to mavala dost casto, hlavne v obdobi puberty (maval to aj brat, neskor sestra)...
Najskor som zacala zle vidiet, videla som len akoby len rovno, do stran nic, potom som zacala zle rozpravat, pisat (ked som to mala v skole tak som bola zhrozena, ked som si pak na druhy den precitala poznaky v zosite, same nezmysli)... Pak mi strpla polka tela od ucha, polky nosa, peri, jazyka, az po prsty na ruke, a potom ta neskutocna bolest hlavy a zvracanie... Niekedy som bola strpnuta aj par dni...

K neurologicke som chodila pravidelne, dokonca k dvom, a na nic neprisli, nijako nepomohli... Ked som tam asi po piaty krat s tym istym problemom, povedala iba - s tym sa musis naucit zit...

Dneska je to uz lepsie (musim zaklopat), chyti ma to tak raz do roka... nepomoze mi nic, len mokry uterak cez celu hlavu, tma, spanok a hlavne klud, nakolko lieky ktore som na to mala som tak rychlo vyvratila ako som ich zjedla...

fandy

ja mavam tiez obcas migreny, ale vzdy je to sposobene bud slabym spankom alebo stresmi, prepracovanostou....asi pred 3 rokmi som mal taku migrenu, ze ma bolela polka hlavy skoro 2 tyzdne a mal som zavrate, lekari nezistili nic tak som siel za liecitelom bioenergetikom a ten mi na 2x uplne vyliecil migrenu, mal som 2 roky pokoj, a potom to zacalo znova, ale to su uz take slabucke migreny mozno 2x rocne. Vzdy mi pomoze ukludnit sa, nestresovat, spomalit tempo a spanok.

lucka963

ja mavam migreny tiez a tiez ich mam hrozne dokonca aj vraciam niekedy tak ze kadzu kvapku vody co vypijem tak vygrcam asi pollitra,dvakrat som preto skoncila na infuzii lebo som bola vysusena dehydrovana.....a neprisli mi na nich na neurologii sme boli niekolko krat aj na magnetickej rezonancii som bola,CT a neviem co vsetko proste nic nic nic......

mia6218

S názorom že sa migréna dá vyliečiť súhlasím a je to vec nielen krčnej chrbtice. Ak ste z okolia Michaloviec viem pomôcť.Bližšie informácie mia6218@gmail.com - len vážne. Mia

mitochondria

mám 17 rokov a moje migrény trvajú asi tak 13 hodín, pričom vraciam asi tak 3-5 krát.o týžden idem k neurologicke,no bojim sa, ze mi predpise len nejake antimigrenika, ktore budem brat do konca zivota.

m janík

daj si preliečiť akupunktúrou krčnu chrbticu a migréna zmizne(nejde o migrénu,ale o bolesť z krčnej chrbtice-z prievanu)

zds

tu je telefonne cislo:
0405062007 (april, maj jun t.r.)
DrPr, SVVPV MgDrSCaSt, (Dr Príroda), Slnko, Voda, Vzduch, Pohyb, Vyziva),
Mega Doktor Vied a Stastia.
Vsetky poruchy porusi.
Vyskusat. Na migranu funguje fajnovo.
100%!