CHCELA BY SOM SCHUDNÚŤ

oxiell

Suhlasim s tym, co pise Linia. Keby vsetky tie zazracne pripravky a diety fungovali, niekto by uz davno bol za to dostal Nobelovu cenu. Bohuzial zakonitosti chudnutia su nekompromisne a nedaju sa obist ziadnymi pilulami, naplastami, ani kratkodobymi dietami - inak nastupuje jo-jo efekt i s kilami navyse. Treba zmenit zivotny styl a sposob stravovania, zacat chudnut hlavou...
Blogy a stranky Mira Veseleho -odkaz odstránený- su vynikajuce, no nie kazdy si necha poradit, aj ked su to vsetko ludia, co strasti chudnutia poznaju z vlastnej skusenosti...

linia

Vacsina diet je o nicom. Svedcia o tom i najnovsie statistiky: www.aktuality.sk
Rozumnejsie sa riadia diabetickou dietou alebo serioznymi a odskusanymi radami bez vyhadzovania penazi za hluposti - vid -odkaz odstránený-

71gloria

10 kg za mesiac je priveľa, stačilo by aj 3 kg. Možeš vyskúšať:Čajovú lyžičku zmesi medovky, harmančeka a ľanového semena zaliať 2 dcl vriacej vody. Lúhovať 5 minút, precediť , piť po dúškoch.

mackousko

nicolka a ty mas snad 200 kil lebo 10 kil za mesiac by sa snad podarilo schudnut obeznemu cloveku aj to by bolo prevazne len vodaAK chces schudnut tak jedz castejsie kazde tri hodiny mensie porcie, pridaj do toho nejaky sport a metabolizmus sa ti rozbehne tak ze zacnes shudnut aj ked budes jest viacej ako teraz. Treba aj pit vela vody a ked su teraz tie vecsie teploty tak minimalne aj 3 litre za den. Treba chudnut z hlavou a zdravo inak, ked sa pustit na drasticke diety tak ta jojo efekt neminie.

mamba

ahoj nicolka,takze 10 kg za mesiac
podla mna neschudnes , ale 6 to hej..
neviem ako sa teraz stravujes , ale mne pomohlo ked som vynechala sladke ,prestala sa prezierat ,od takej 6 som nejedla .
a stale som si zmensovala porcie .pokial mas este nejake otazky ..