orálny sex

Príspevok v téme: orálny sex
xyz

Partner veľmi túžil potom, aby som ho urobila orálne až do konca. KeĎ som sa na to teda odhodlala a chcela som sa s ním potom bozkávať, odťahoval sa a vravel, že mu mám dať čas. Aký máte názor na toto? Trochu dosť ma to zarazilo, že odo mňa to žiada a on nechce svoje vlastné...

maro

Ja s tym problem nemam, kocke dam pusu v pohode, horsie je to opacne, ta mi pusu neda ked pridem od jej muslicky zaslineny as po usi :)... co us,aj tak lu lubim.avoj milacku

brankko

je sebec, ked by si mi chcela dat hned po tom ako sa ti vystriekam do ust tak urcite by som sa neodtahoval, je to od neho sebecke, preco by ti nemohol dat pusu ked to mozes ty papat preco by to malo vadit jemu, ked nieco chce nech si to aj zasluzi a nabuduce by som mu to na tvojom mieste nespravila az do konca....

magnum

noo.hned potom ako ma moje dievca spravi sa snou tiez nechcem bozkat.ale az po chvili.zalezi na chlapcovi.moja sa hend nieco napije.

cokoladka

ja som ho tiez raz takto pobozkala.. s tou istou reakciou! :-)
neviem, ja sama seba skusim, ale respektujem, ze on seba nemusi.. je to normalne. zapi si nieco, vyplachni a potom bozkavaj :-)