Pritahuje ma svokra

meltepeee

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie.

Mato94

Mám komplet nahraty rozhovor zo svokrou ako som sa jej priznal že sa mi ľúbi a tak isto čo si ona misli a bol som milo prekvapení tak hádam bude aj sex

slniecko587

ja som sa teda pobavila na tomto aj na komentaroch :D ale urcite by som nebola nadsena ak by moj priatel obrabal moju mamu

Fero 2

Mam svokru ktorá ma 51 rokou a ma lepšiu postavu ako jej cera takže moja žena dost často sa predomnou prezlieka a videl som us dosť toho a vo mne to vrie strašne rad bi som mal snou sex podla vas mam jej niečo o tom povedať

shaark

Moja svokra uz ma svoje roky, ale stale vyzera super, ma peknu postavu. Ja som sport vysportovany a casto ked je u nas ma vidi v spodnom pradle, a ja ju tiez..hlavne v plavkach. No neviem ci jej tiez chodia po rozume hriesne myslienky.. Ale ak by sa raz naskytla prilezitost a naklonnost, asi by som ju poriadne pretiahol...:)

Mot let

Ja by som svoju svokru pomiloval vzdy ked ju vidim,je sexi a casto si pri myslienke nanu robim dobre,voniam jej gatky a striekam do nich,strasne by som ju chcel pretiahnut,myslim ze to vie no nechce to nejak riesit,ma super muslicku v leginach havne ked sa prehne a akoze nieco robi...no viem ze ma drazdi a chce to!

Michal 121990

Tak chlapci píšete tu ako že je to nechutné a zvrátené že zo svokrou mať sex ale uvedomte si že to že jej ľudia vravia že svokra ale svokra je iba slovo akože kamarátka rokmi za užívané to vravieť a za prvé asi neviete že Svokra nespĺňa podmienky ustanovené v § 2a, pretože nie je príbuznou v priamom rade.No tak čo je nechutné je to iba fráza zaužívaná myslím to že to ľudia berú akože je už v rodine ale v žiadnej rodine nejde to je ako by chlap spal iba z kamarátov dakujem za pozornosť a z pozdravom Michal

momzom

aj ja mam peknu svokru a uz velakrat som myslel na to ake by to bolo mat ju v posteli. vzrusuje ma a myslim ze keby som sa dostal do situacie ze by to chcela aj ona tak by som nevahal