znamienka

Príspevok v téme: znamienka
eli66

Je tu niekto s podobnym problemom ako mam ja?Po celom tele mam nespocetne vela znamienok, som z toho zufala, ide leto a ja sa hanbim si dat aj kratke rukavy...:(Som na svete ozaj sama?Ma niekto podobny problem a pozna nejake riesenie?Niektore su uz vonku chirurgicky aj laserom, ale stala ich vela zostalo...nepozna niekto nejaku novu metodu, ktora by ich vedela nejako eliminovat????Poradte prosim, som uz z toho zufalaaa!!!!dakujem

pavla

Ja som bola prednedávnom vyberať znamienka - chirurgicky. Mám ich dosť. Priateľka mi hovorila, že vraj v Žiline je jeden lekár (stratila som na neho kontakt, ktorý opichá tieto znamienka a za nejaké obdobie sa samé stratia. Chcela by som sa tam objednať - potom dám vedieť. Vraj je to v Dome odborov.

joseph

Ahojte aj ja mam taky problem. Mam ich nespocetne vela. Chodievam sa aj tak kupavat aj opalovat, sice ich mam velmi vela - doktorka to zakazuje, ale ked som opaleny, su menej vidiet, a potom hlavne cez zimu pribudnu dalsie. Co sa tyka laseru - bol som parkrat, ale je to o nicom, pretoze je otazka casu, kedy sa urobi znova - ide o chlpok, ktory pritahuje pigmentovu skvrnu z ktorej vznika nevus. Ako by ste mi poradili slnit sa? aspon pobede alebo tak...

eli66

Ahojte!
Natalia271 ja budem mat 22...tak to ti povedala lekarka???No to si ma moc nepotesila, bo sa bojim, ze to po mne zdedia aj moje deti...A ty mas kolko rokov?Nepocula si o tom,ci je to dedicne?Tak neostava nam nic len dufat, ze nieco nove ti nasi vedci vymyslia..Dufam, ze to bude coskoro..Pekny den aj tebe

eli66

ahojte!!!
Ethel vazne ich mas tolko ako opisujes???To sme na tom asi potom rovnako...:(A chodievas sa aj kupat a opalovat???My sme chodievali az do 20 rokov pravidelne k moru, ta kozna v BA mi povedala, ze je to asi aj z toho a ked sa citliva koza spali, potom to nesie nasledky...milovala som slnko a vodu, ale teraz mam zabrany vyzliect sa do plaviek...ako si na tom ty?Nebojis sa ich vystavovat na slnku?

eli66

Ahoj slnko 18!!!
No ja som mala niektore take vacsie, velkosti sosovice,tie som dala postupne odstranit, ale teraz mamm velke mnozstvo takych plochych v kozi, kazdy rok pribudaju od slnka, uz ani opalovat sa nechodim, bo sa aj hanbim, ale uz som z toho zufala, stale to pribuda...stale verim, ze sa najde nejaka bieliaca metoda, alebo nieco take...No a o tych kupeloch som zatial nic nepocula, ale teda skusim hladat:)
Pekny den prajem a ked budenieco nove ozvi sa

ariela

Aktualna tema.Mne uz tiez vyberali znamienka, odborne povedane kozne névy a som velmi spokojna.Na jazvicky po nich mi odporucili Contractubex a krasne sa mi to zahojilo, nic mi nezostalo, ani nepoznat, ze ma rezali. Teraz v maji idem na vyberanie dalsich.

ivka2

Ahojte ,

ja mam tiez vela znamienok, ale neprekazaju mi:)
ale co mam na chrbte a coho sa obavam je , ze medzi lopatkami mam ako keby fliacik o priemere 1cm , zvnutra ma farbu ako moja pokozka a dookola je biely...dufam ze som to dobre opisala...moze to byt nieco zle??mam to uz dost dlhu dobu, a lekarka mi povedala ze pokial mi to nezacne rast , tak ze sa nemam coho obavat...vyjadrite sa prosim..thanks