Moj najvacsí problém

Príspevok v téme: Moj najvacsí problém
qwertz

Zdravím, ja uz fakt neviem co si mám o sebe mysliet. Som jediný normálny clovek? (ja viem, ze nie ale aj tak...). Vsade vidíte ako sa niekto kürví, len ja som „ten slusný“ ktorý má nejakú dostojnost/zábrany.
Mám 20 rokov, pomaly uz 21. Este som nemal ziaden vázny ani menej vázny vztah. No pritom nevyzerám nejako zle, proste priemerný vzhlad. Vsetci rovesníci uz majú alebo mali vztah alebo nejaké skúsenosti so vztahom a podobnými vecami. Len ja „slusniak“ nie. Posledných pár dní mám velmi, velmi zlú náladu. Dá sa povedat, ze az depresie.

Je uz neviem co si mám mysliet alebo co robit aby sa to nejako zmenilo k lepsiemu. Dost vztahov pochádza s diskoték alebo po znamosti kamarátov a pod.
Po známosti kamarátov nie je ziadna holka k mání a na diskotéky nechodím takze fakt neviem kde sa dá nájst normálny vztah kde by bola holka fakt ze slusná a verná. To je problém dnesnej mládeze/spolocnosti. Vacsina z nich len pije, süká, a pod... Ziadna zodpovednost.
Ja fakt uz neviem, o slusných chalanov nemá nikto záujem? Nikto?! Som pracovitý, rodinný typ, mám rád deti. Viem porobit veci okolo domu co treba, domáce práce (okrem prania teda, uz sa ucím varit dokonca :) Mám dokonca prácu ktorá je aj platovo v pohode.
Nefajcím, nepijem, neberiem drogy... tu je asi problém, ze nerobím tie hovadiny co robí dnesná mládez. A je so mnou aj sranda niekedy, nie som suchár ako sa moze na prvý pohlad zdat.

Tak sa teda pýtam: robím niekde chybu? Je chyba vo mne alebo v ostatných? Co mám vlastne spravit aby som aj ja nasiel svoju polovicku? To jediné mi chýba ku stastiu, prezívat tie krásne veci, aj riesit problémy aj vsetko co k vztahom patrí, plusy aj mínusy.
Cucáci si nájdu holku hned, a ja aby som ostal sám.
Sakra, F*ck Logic!

lost

qwertz

ach, preco mas slovensku klavesnicu? :D
ved to ma byt qwerty a nie qwertz :P
ale k veci :)

tak skus tie inzeraty preniest do reality, tj. porozpravas/popises si s nou online, a ked tak to prenes do realneho sveta..

lebo je extremne narocne pisat s clovekom online, ked ju/ho nemas sancu vidiet v realite, lebo potom temy dochadzaju :)

ine je to, ak by si chatoval (pisal) s clovekom z druheho konca sveta.. vtedy sa to tiez da, resp. napr ako my tu na zdravi, ti co su tu uz velmi dlho :)

tema sa najde vzdy nejaka, len hlavne nepisat nasilu :) lebo tak sa podla mna velmi tazko komunikuje potom.

aj ticho je cenne.. ked dvaja hoci aj brutalne ukecany ludia cestuju v uzavtretom priestore (napr auto, len dvaja, alebo ponorka..) tak sa stane, ze je na chvilu ticho :)

ale ber to tak, ze nic drahe nepride k tebe lahko :P ak by to bolo lahke, nemalo by to taku cenu asi :) alebo neviem :D hlavne nepozeraj na veci vzdy len z tmaveho uhla pohladu :)

qwertz

nathalia - ked som to skúsal cez inzerát tak som komunikoval, nepopieram ze som introventnejsí ale ked sa zastavila rec tak som nieco nadhodil aby zasa pokracovala, proste sme komunikovali asi 2 hodiny co je dost myslím. Snazil som sa a bolo to vidiet. Ale moze byt aj u mna chyba, ale dá sa vobec zmenit povaha cloveka? Myslím, ze ani nie.
hamished - pokusy o zoznamky na zdravie.sk uz boli, neúspesne...

hamished

stale sem pisu baby co nefajcia nepiju a nekurvia sa, chalani co hladaju taketo baby a tiez su slusni...co takto pozakladat si nejake kluby kde sa budete stretavat? urcite je vas viac nez dost, akurat sa vsetci pretvarujete, ze taki slusni nie ste, aby ste zapadli.

nathalia09

tak ja neviem-a podla teba si dost komunikatívny??vieš rozvijat rozhovor?Ty čo myslíš kde može byť chyba??

qwertz

Co je to aktívne a pasívne? Samozrejme, ze láska nezaklope na dvere a neviem ako hladat aktívne. Ved som písal, ze na diskotéky nechodím a cez známych to nejde tiez. Na konci je veticka ze co s tým. Ako hladat aktívne bez toho aby som musel navstívit nejakú diskotéku alebo záujmový krúzok? Pracujem tak moc casu na záujmy nie je.
nathalia09 - skúsal som viackrát ale nejako to nejde. Fakt neviem ako sa dá nájst normálne dievca.

nathalia09

tak si daj napr.inzerát,ja som spoznala manžela cez inzerát a vyšlo to:)
sú ešte slušné dievčatá,tomu verím.Držím palce.

qwertz

lost - presne to ma napadlo, ale také neberem, mali si uvedomit, ze zijú s hajzlami nebudem predsa brat co ostatný odhodia, ze? To dáva aj zmysel. Aj ked nieviem co bude so mnou o 15, 20 rokov...