Moj najvacsí problém

Príspevok v téme: Moj najvacsí problém
qwertz

Zdravím, ja uz fakt neviem co si mám o sebe mysliet. Som jediný normálny clovek? (ja viem, ze nie ale aj tak...). Vsade vidíte ako sa niekto kürví, len ja som „ten slusný“ ktorý má nejakú dostojnost/zábrany.
Mám 20 rokov, pomaly uz 21. Este som nemal ziaden vázny ani menej vázny vztah. No pritom nevyzerám nejako zle, proste priemerný vzhlad. Vsetci rovesníci uz majú alebo mali vztah alebo nejaké skúsenosti so vztahom a podobnými vecami. Len ja „slusniak“ nie. Posledných pár dní mám velmi, velmi zlú náladu. Dá sa povedat, ze az depresie.

Je uz neviem co si mám mysliet alebo co robit aby sa to nejako zmenilo k lepsiemu. Dost vztahov pochádza s diskoték alebo po znamosti kamarátov a pod.
Po známosti kamarátov nie je ziadna holka k mání a na diskotéky nechodím takze fakt neviem kde sa dá nájst normálny vztah kde by bola holka fakt ze slusná a verná. To je problém dnesnej mládeze/spolocnosti. Vacsina z nich len pije, süká, a pod... Ziadna zodpovednost.
Ja fakt uz neviem, o slusných chalanov nemá nikto záujem? Nikto?! Som pracovitý, rodinný typ, mám rád deti. Viem porobit veci okolo domu co treba, domáce práce (okrem prania teda, uz sa ucím varit dokonca :) Mám dokonca prácu ktorá je aj platovo v pohode.
Nefajcím, nepijem, neberiem drogy... tu je asi problém, ze nerobím tie hovadiny co robí dnesná mládez. A je so mnou aj sranda niekedy, nie som suchár ako sa moze na prvý pohlad zdat.

Tak sa teda pýtam: robím niekde chybu? Je chyba vo mne alebo v ostatných? Co mám vlastne spravit aby som aj ja nasiel svoju polovicku? To jediné mi chýba ku stastiu, prezívat tie krásne veci, aj riesit problémy aj vsetko co k vztahom patrí, plusy aj mínusy.
Cucáci si nájdu holku hned, a ja aby som ostal sám.
Sakra, F*ck Logic!

lost

jeden z vas chodte na 10minutemail.com

a da vam to DOCASTNY email, ktory sa skartuje :)

tam si druhy z vas posle svoj mail napr :)

a mate to neverejne anonymne ;)

ale nzabijajte sa :D inak budem spolupachatel :D

qwertz

totonie - z ktorého mesta?
FerdoMravec - Presne tak, to s tým autom je úplná hovadina.
A presne to mi chýba co opisujes v posledných riadkoch.
K tomu volnému casu: po robote mám volný cas, ale aby som potom este behal po nejakých krúzkoch alebo co tak to sa mi nechce. Ale keby sme robili nieco spolocne to je uz nieco iné. Takto sa mi samému nikam nechce na krúzky a pod.

FerdoMravec

A zas nalákať nejakú na auto, alebo také hmotné veci, mi príde ako dosť blbá rada. Áno, možno priláka nejaké slečny, no skôr asi také kúsky, bažiace po prachoch atď... Takže nič moc keďže on chce asi vzťah založený na niečom inom, ako sú peniaze..

FerdoMravec

"A skús ty byt dlhé roky sama a uvidíme ci budes mat stále pozitívny pohlad, jasne ze tam nejaká depresia je. Kto by ju nemal keby tahal stále sám za seba bez pomoci? Sak to je o drzku, ale dá sa to inak by som tu nebol."
- ach... To znie, akoby si mal 40 a dovtedy žiadny vzťah. No ty máš len 20 a píšeš, že máš z toho depresiu, že ťaháš toľké roky sám za seba všetko atď. Znie to blbo, aspoň podľa mňa, aj keď chápem, že už aj ty by si chcel mať niekoho pri sebe, o koho by si sa mohol oprieť atď.

Fakt to nesíľ, to príde /ak to ma kde prísť/. Len ty sa pýtaš, kde stretnúť dievča keď nie na diskotéke a nejaké krúžky alebo čo, lebo nemáš veľmi čas. Myslíš, že ti príde zaklopať na dvere? A aj keď ju už nájdeš a budeš s ňou. Keď už nemáš chvíľu čas na rôzne záujmy a tak, tak nebudeš mať čas asi ani na ňu ne?

Ja som svojho tiež spoznala nečakane a to tak, že som chatovala niekde, a tam som sa dostala do reči s jedným človekom a už to išlo. Pritom som si vôbec nemyslela, že to bude práve ON, s ktorým som už viac ako 5rokov a verím, že budem až do konca života /keďže je to aj môj v podstate prvý chlapec a ja jeho prvá tiež, je slušný, ja som slušná, pracuje a vie si zrobiť čas aj na mňa, čo sa mu aj čudujem niekedy. Bicyklujeme sa ak je čas, korčule, rôzne výlety, alebo len tak sme vonku, doma.../.

Takže net je ďalšia možnosť.