Preco si neviem najst priatela

Jony

Hmmm......celkom spoko konverzka, som sice 24 rocny chalan, ale musim sa priznat, ze este som nemal dievca a nehanbim sa to povedat pretoze to nie je o tom mat po kazdej ruke nejaku slecnu :P.... len chcem povedat, ze aj ked je zivot tak dlhy, nikdy nie je dost casu na to aby sme uskutocnili aspon z polovice to, co naozaj chceme.

anonym2222

ahoj mimaa, nechcem ti dávať rozum čo a ako máš robyť, ty sama musíš vedieť čo je pre teba vhodné a priateľné, ja naopak dlho túžim mať dieťa ale nemám šťastie nájsť tú vhodnú ženu, je to veľmi ťažké v tejto dobe,vyskúšaj rôzne možnosti zoznámenia, len si najprv usporiadaj priority a pozeraj sa reálne.Po tom čo si všetko o sebe písala by som ťa rád spoznal osobne, len nemám žiaden kontakt na teba, vieš stým niečo urobiť?

Sejla

len by ma zaujímalo, prečo,keď niekto o sebe napíše niečo dobré, tak ostatní hneď začnú hovoriť, že sa tým chváli a povyšuje:D Fakt je to dosť časté na tomto fóre.

Betka132

no asi posobis na ludi povysenecky ked sa ta muzi boja oslovit. a to, ze sa chvalis tym, aka si atraktivna a krasna to len dosvedcuje. mozno naozaj si, ale zrejme na nich posobis tak, ze im davas pocitit ze su nieco menej a ze ty si viac no a tak neoslovia.

lost

tato veta "ze som si sebestacna a do konca zivota je aj o mojho syna postarane" sa mi pacila :)
je ta ponuka este otvorena?? :D