Laktobaciloza, neustaly vytok a palenie

Príspevok v téme: Laktobaciloza, neustaly vytok a palenie
malta

ahojte, mám 25 rokov a jeden problem, som z toho nestastna, velmi nestastna...a neviem co mam robit. vsetko sa to zacalo asi pred pol rokom, mala som vkuse biely raz riedky inokedy hustejsi vytok, boli mi robene vsetky testy kutlivacie, mikrobiologicke, mala som ureaplazmu, ktora bola preliecena, kvasinky negatovne (chlamydie, goborea, klebsiela....vsetko som mala neg.)...lekarka ma liecila z doteraz neznamych dovodov na kvasinky, vystriedala som asi 10 druhov antimykotik.... bolo mi to divne ze liecba nebola ucinna, zobrala som kartu a sla k inej gynekologicke, predtym som si nastudovala kartu a zistila som ze byvala gyn. ma liecika uplne ZLE, liecila mi absentujuce kvasinky... mesiace som do seba pchala tie svonstva, konzumovala jogurty, probiotika...myslela som ze nova lekrka mi pomoze, a zas dookola, pri prehliadke -posvovymi zrdadlami povedala ze to budeu asi kvainky, predpisala mi macmiror a poslal domov, o tyzden som si zavolala o vysledok kvasinky opat negativne, moje potiaze: biely vytok , dyskomfort v oblati posvy, nepohoda, ....vytok je vraj normalny, ale ja sama najlepsie viem ze to nieje ono, vytoky som NIKDY nemala, a uz som nazlostena aj na novu gynekologicku, ktora mi ani nezmerala PH v posve, mam stale laktobacila sp(vaginalis) tri kriziky a vsetko negativne...bola som odoslana na imunualergologiu, urologiu, zatial cakam na vysledky, pretoze posledne sa k tomu pridrzuzilo aj pálenie vo vnutri uretry, pohlavny styk som nemala pol roka, pretoze to ,,mam dole\\\\\\\" vsetko citlive, som z toho uplne nestastna, nervozna, priatel vravi ze ma citit dost kyslo, ako jogurt, vytok nepachne ale skor ho citit kyslo( a aj chuti kyslo)...vysledky imuno. a urologa(cievkoany moc) budu az o mesiac....na internete som sa docitala o diagnoze laktobacilza, (cytoologicka vaginoza) premnozenie laktobacila, husty biely vytok...skusam doma vyplachy sodou ale nepomaha, myslim ze jedine by mi pomohli atb, ale tie mi moja gyn. nechce predpisat, kym neuvidi vysledky imuno. co mam teda robit? neviete o nejakom inom sposobe ako alkalizovat posvu???budem vdacna za akukolvek radu

malta

a RNG dakujem za informaciu :) isto to skusim, ako sa vravi, topiaci sa aj slamky chyta, takze musim skusat co mi pomoze...

zuzulko

podla celostnej medecíny ti nebude stačiť len lokálne ošetrenie. zo svojich 15 ročných skúsenosti s regeneráciou buniek cez energetický systém v spojení s prírodnými doplnkami by som ti odporúčala baziko od f, JUST, revitín od f, projekt zdravia a intocel od f. Diochi. ak budeš mať zaujem blišie sa dozvedieť viac odpoviem ti na meil

malta

moja gyn. mi proste odmieta spravit PH test kde by hned zistila ake mam prostredie v posve, a nema ani mikroskop v ambulancii, podla mna sa o to nezaujima az tak do hlbky....sa stavim, ze keby to mala jej dcera taky problem ako ja, riesila by to....je to nova lekarka s sla som k nj na odporcanie, avsak zmenit ju mozem az za pol roka:( iona ziadne kvasinky nevidi kultivacie su negativne a tak pre nu tento problem padol.......to je to najhorsie....:(

barunka

malta, ale cicatridina a citricidal nie je to isté. kým prvé je liečivo na báze kyseliny hyaluronovej a má urýchliť hojenie, druhé je GSE, extrakt z grapefruitových jadierok s antimikrobiálnymi účinkami.

RNG

Ciricidal, ktory bol povodne patentovany v roku 1982, a ktory tu odporucam a sam pouzivasm uz vyse 10 rokov, podla potreby,
dnes dostat z firiem BioChem research corporation pod menom citriciddal(60%) a z firmy NutriBiotic, pod menom GSE. GSE je predavane mnohymi predajnami na internete, pre Slovensko asi najvyhodnejsie kvoli postovnemu je firma iherb.com
V Europe sa zjavilo viacero napodobnenin, zialbohu su slabe, len zlomok ucinnosti povodneho citricidalu alebo GSE.

malta

a este som si spomenula, spomedzi tych pripravkov, ktore som pouzivala na regeneraciu posvy nepomohol ani Rosalgin, ani Kitovuli ale vaginalne globule Cicatridina, jedine pri nich som mala pocit ulavy, takze na tom asi nieco bude, hned zajtra si idem kupit ten roztok citricidal a spravim si ten silny roztok. este sa chcem spytat (neviem ci sa to tu da, nechcem prezentovat reklamu) aky konkretny citricidal je najlepsi? bude mi stacit jedna flasticka?

malta

dakujem RNG, konecne kto ma pochopil, ze to nesu kvasinky ale posun ph v posve ale inym smerom, ja viem posva nieje sterilny organ, a tie doslova kila antimykotik narobili svoje... len mi je divne to, ze ak som konzumovala velke mnosztvo sladkosti priznam sa nestravovala som sa v tom case najzdravsie tak sa mi ,,tam" mali vytvorit kvasinky nie? ale u mna je to naopak ...pokusim sa teda odkyslit svoje telo a alkalizovat aj posvu tymto sposobom... aj priatel s ktorym so so strachu nemala nic pol roka jednoducho povedal ze tam dole citi akoby jogurtovy zapach, prepacte za ten vyraz ale inac to neviem opisat. neje nic horsie ako si opakovane robit testy od vymyslu sveta , vsetko negativne, ziadna pohlavna choroba nic....len laktobacily a vecny problem:( a este horsie najst cloveka co ma s tym skusenosti, no hadam sa to nejak da doporiadku

RNG

Lokalna alkalizacia mozno pomaha, roztok NaHCO3 alebo este lepsie KHCO3(na Slovensku odkyslovac vin, Kalinat), ale lepsia alkalizacia celeho tela je vnutorna, zo zelenin a pitim roztoku napr KHCO3 na prazdny zaludok 2 hodiny pred jedlom.
Inac lactobacily sa daju celkom jednoducho znicit silnym roztokom GSE/citricidalu,koncentracia 60 az 120 kvapiek GSE na liter vody zodpoveda zhruba 720 az 1440 ppm, na inhibiciu vyplachom pozri cez Google.sk uvedenim mojho nicka a slova citricidal na tabulku ucinnosti roztoku citricidalu na rozne mikroby, vcitane laktobacilov.
Vyplach je neskodny, do tela sa absorbuje minimum a kedze sa jedna o prirodny potrqavinovy doplnok, nema a nemoze mat ziadne skodlive postranne ucinky. Mozes do toho pridat aj hojive aloe vera, to je dobre na regeneraciu poskodenych sliznic.

malta

Dakujem lu, ja mam asi pomerne malo zmany problem, po kvasinkach ani stopy a stale vytok, ide o syndrom prerastania laktobacila-doderleinova cytolyza, led mam v posve premnozene laktobacily( je ich 80 druhov) som z toho nestastna, lebo moja lekrka sa ana to nepozrela ani mikroskopom a nespravila ani ph test, kultivacne vysetrenia boli len pomockou a moj problem sa lieci alkalizaciou prostredia, len neviem ako na to, soda nejak nezabera, budem asi musiet skusit lokalne atb do posvy.

lu

ahoj, ja som akurat dobrala macmiror 500 a zatial sa mi vytok nevratil, ale tak ti poviem, ze ja nemam taky problem ako ty..ja som bola chora, brala som antibiotika a z toho sa mi pustil hnusne biely a smradlavy vytok...ale macmiror 500 mi dufam pomohol, lebo zatial sa mi to nevratilo...budem ti drzat palce....a ozaj mas macmiror 500 12 rabliet plus mast do vaginy? daj tu mast aj priatelovi, nech sa natiera v oblasti zaluda, skuste to...budem vam drzat palce..