Keď život prestane ísť automaticky

Príspevok v téme: Keď život prestane ísť automaticky
barana

Moj zivot prestal ist automaticky - rano vstanete, nepremyslate iba si proste umyjete zuby, idete do prace, cvicit,do kina,von so psom, vecer kniha, telka. Raz ste smutny, raz zas vesely. Zaoberate sa realnymi problemami v zivote.
No zrazu sa vo mne objavil akysi vnutorny endogenny hlas, ktory je neprestajne pritomny a vravi mi co mam preboha robit cely den, co robia preboha ludia cely den. Myslim nato, ze zajtra je zase den, preboha naco vstat a zase zit. Preboha to sa ako da kazdy den????
Jediny dovod preco zijem je, ze nedokazem spachat sebevrazdu.
Prestalo ma vsetko zaujimat, netusim kto som, naco som, preco zit. Ide mi prasknut hlava, akokeby stale o niecom rozmyslam.
Psychiatri tvrdia, ze trpim depresiou (priznaky ako nevidim v nicom zmysel atd. na mna sedia). Lieky mi nezabrali ziadne, takze mi ich vysadili.

jumbák

Každý, kto má rád život, ti tu toho veľa neporadí. Notalone mal pravdu, keď ti napísal, že nemáš životný cieľ. Ty ho zrejme fakt nemáš. Ale v tom nevidím celý problém. Zaujímalo by ma odkedy a hlavne PREČO máš takéto myšlienky.

P.S.: Pokiaľ ide všetko automaticky a rovnako, stane sa z toho rutina a začne to nudiť.