Prechladnutie?

Príspevok v téme: Prechladnutie?
Kathy21

Veľmi by ma zaujímalo či som iba prechladnutá keď často chodím močiť(veľmi často) a zápal nemám žiadny pretože ma nič nebolí. Môže to byť PMS??? Zajtra by som mala dostať krámy a som dosť nafúknutá no aj tak mám taký zvláštny pocit či niesom tehotná. Síce beriem antikoncepciu no občas som si ju dala dosť neskoro(a o fajčení a alkohole na ňu ani nevravím). Preto by ma aj veľmi zaujímal váš názor či by to mohol byť aj nejaký príznak tehotenstva lebo naozaj mi je zvláštne, občas mi je nevoľno a mám závraty no to môže byť spojené aj s anémiou, a ani nemám chuť do jedla...ďakujem za názory

Kathy21

Perioda-Niekde som čítala že časté močenie je aj hneď na začiatku tehotenstva, keď sa zvačšuje maternica ale to je jedno podla mňa niesom tehotná to ma len tak napadlo, a k tomu alkoholu, pred vyše týždňom som sa tak opila že som vracala síce to bolo viac ako 4 hodiny od podania tabletky ale aj tak ...
M 25- ja idem k doktorovi ale až v utorok a dovtedy sa asi zbláznim od zvedavosti :D:D

cmuk

Ja mám tiež ten istý problém tehotná nie som s priatelom si davame pozor ale to vraj je aj o strese caste pocenie ja to mam tiez tak co vipijem uz aj idem ani neviem kde sa to vsetko berie a v skole ani nehovorim kazdu prestavku uz neviem co mam robit

perioda

Caste mocenie u tehotnych je az vo vyšších štádiach tehotenstva, ked babo tlači na močový mechúr. Alkohol nema vplyv na antiky. Fajčiť by si nemala ak beries antiku kvôli trombozam.

Kathy21

chcem vediet nazor nie dristy... neviem ci si chlap alebo nie ale caste mocenie moze byt priznakom cohokolvek aj tehotenstva aj len prechladnutych krizov ;)