Dá sa niečo také tolerovať ?

Príspevok v téme: Dá sa niečo také tolerovať ?
David060

Chcel by som iba vedieť názor na takúto vec :)

Keď som mal dievča mal už nemám ktoré nemá skoro žiadne kamarádky iba kamarátov s ktorými chodí von a na akcie a tak kde je vlastne iba ona jediná a samí chalani je to v poriadku ? ? Povedala mi že má s nimi taký zvláštny vztah proteže tam je jediná a nechcela ma medzi nich zobrat nechcela aby som ich poznal. Ona na akcii jediná baba a zbytek samí opitý chalani dá sa vôbec nemyslieť na to čo sa tam deje ? ? Síce hovorí že chce mna a já jej to aj verím pretože je to hodné dievča ale bohužial aj trochu naivná. Toto všetko som znášal mesiace ale teraz som si povedal dosť až tak že už s nou nechcem byť.

Urobil som dobre ? ? Ako by ste to riešili vy a čo si o tom myslíte ? ?

Dakujem za každý názor.

Maoam

J111, to by si m al napisat cervenym pismom, lebo mnohi muzi tu na fore ti to neuveria, pre nich su zeny niekto, kto iba hrabe k sebe a zdiera muza.

J111

Mozno je to preto, ze mame spolu dieta, chlapceka:D Toho neskutocne milujem.
Len taky priklad jej spravania. Posledne mi povedala, ze ked jej poslem viac ako mam urcene sudom, ze to neprevezme. Ja neviem, bud som chory ja alebo ona.

Blondula

jajaja...nezartuj !!! sak to je zevraj Admin !!! :DDD touto cestou sa mu ospravedlnujem ;-) sak aj blondiaci su supeeer... napriklad taky onyyy....hm....pomahajte rychlo :DDDD
J111...ked si najdes iny objekt,ver mi,ze byvala ta uz zaujimat nebude :D

Maoam

J111, paci sa mi, ze si si to konecne priznal, ze ju stale milujes a nie je ti lahostajna, lebo doteraz si na nu stale nadaval a opakoval, ze ti je ukradnuta

Maoam

a idealne by bolo, keby taka Kim Kardashian vedela varit svieckovu a robit parene knedle, vyprazany rezen, donieslak telke a futbalu pivo, tisko sledovala zapas a za cely cas nepreriekla ani slovo a predtym by stihla este dokladne vyupratovat cely byt a nic neziadat :D