Dá sa niečo také tolerovať ?

Príspevok v téme: Dá sa niečo také tolerovať ?
David060

Chcel by som iba vedieť názor na takúto vec :)

Keď som mal dievča mal už nemám ktoré nemá skoro žiadne kamarádky iba kamarátov s ktorými chodí von a na akcie a tak kde je vlastne iba ona jediná a samí chalani je to v poriadku ? ? Povedala mi že má s nimi taký zvláštny vztah proteže tam je jediná a nechcela ma medzi nich zobrat nechcela aby som ich poznal. Ona na akcii jediná baba a zbytek samí opitý chalani dá sa vôbec nemyslieť na to čo sa tam deje ? ? Síce hovorí že chce mna a já jej to aj verím pretože je to hodné dievča ale bohužial aj trochu naivná. Toto všetko som znášal mesiace ale teraz som si povedal dosť až tak že už s nou nechcem byť.

Urobil som dobre ? ? Ako by ste to riešili vy a čo si o tom myslíte ? ?

Dakujem za každý názor.

jahodka123

Myslím, že si sa poponáhlal. Ja chodím tiež len s chlapmi von a to len z toho dôvodu, že ma nebaví počúvať tie dievčenské žvásty. Radšej sa zasmejem s chalanmi na ich historkách, ako počúvať ženské, ako musia ísť na manikúru, kaderníčke, majú celulitídu a nestihli diel ich oblúbeného seriálu, nedaj bože telenovely. V tomto tvoju EX úplne chápem, ale nechápem, prečo ti nechcela jej partiu predstaviť. Ja v tom problém nemám, priatel pozná všetkých kamošov.

Dadula56

Moj nazor je taky, ze je v poriadku ak takychto kamaratov ma. Lenze velmi nevhodne je to, ze ta odmietla s nimi zoznamit. Vztah ma byt o tolerancii, empatii a kompromisoch, mala sa starat aj o tvoje pocity a snazit sa, aby vas vztah a zaroven jej kamaratske vztahy zostali nenarusene. Ak ta tam odmietla zobrat, nemusi to byt hned nevera, lenze naznacuje to, ze sa nestara o tvoje pocity. Ak si sa s nou uz rozisiel, nechaj to uz plavat, naco sa budes zbytocne premahat, doprosovat sa a plytvat energiou.

kukucko

Hmmm, no tak to velmi zalezi na tom jej vztahu k jej kamaratom. Nemusia to byt zrovna sexualne orgie. Mozno, ze su to fakt len jej dobri kamarati.
Ale ked Ta nechcela zobrat medzi nich, to svedci o tom, ze jej nemusis doverovat. A ked jej nedoverujes, tak zakonite nasleduje rozchod.

odpovedam

Nuz, presne take partie som mavala ja od mladi. sami chlapi a ja, pripadne par bab. Boli vzdy len a len kamarati, respektovali ma a aj ked sme boli na chate, v bare ci vylete, nikdy sa nepokusali presiahnut hranicu kamaratstva.

Ak som s niekym chodila, tak o tom vedel, vzdy som vravela vopred, s kym budem a tak som sa nastastie vyhla ziarlivostnym vystupom ci nedovere.
Nevidim na tom nic zle. Ti chalani boli moji najblizsi priatelia a dodnes su. No urcite bude lepsie, ak sa partner pozna s priatelmi svojej partnerky.

Ale kazdy pripad je iny. Ja len tvrdim, ze chalanska partia hned neznamena neveru...