Narazená kostrč

Príspevok v téme: Narazená kostrč
mimina

Ahojte všetci! Pred 8 dňami som si pri páde na zadok narazila kostrč.No a ani po týždni bolesť neprestáva,ba dokonca dnes keď som si sadala bolelo to ešte viac.Nebolí to nepretržite,len pri sadaní a vstávaní a pri veľmi prudkých pohyboch.Myslíte že to je len narazené alebo to môže byť vážnejšie??Má niekto podobnú,nepríjemnú skúsenosť??? Ďakujem vopred za príspevky :)

akjam

Ja som si narazila kostrč pred 16 rokmi. Bola som u lekárky,tá ma s tým nikde neposlala.Bola to obrovská bolesť,v autobuse som si nesadla viac ako pol roka.Časom sa mi to zahojilo, ale doteraz mávam bolesti pri zmene počasia. Preto odporúčam kvalitné vyšetrenie.

čučoriedka

Ja som pred pár rokmi padla na zadok a tak smo si zarazila kostrč, že som nemohla rok poriadne sedieť...A bolelo ma to aj pri chôdzy a keď som chcela zakašľať to nehrozilo...Muky ako fakt...Nebola som u doktora...Mala som ju vtedy zlomenu alebo prasknutu...som myslela že sa s tým neda nič robiť a až pred nedavnom som sa dozvedela že to bolo treba napraviť inak by som mohla mať s tým v buducnosti problémy. Prešla už dlhá doba našťastie už ani neviem že ma ta kostrč niekedy bolela...Takže to dopadlo celkom dobre...V každom prípade dobre že si šla k lekárovi...

m janík

ak Ti ešte bolesť neprešla, vyhľadaj akupunktúru,tá si s tým poradí.U športovcov,ktorí prídu hneď po úraze na akupunktúru, obyčajn e im to po 1 až2 sedeniach prejde!!

mimina

Ďakujem za rady aj keď pravdu povediac ste ma vôbec nepotešili...ale čo už narobím...Včera som chodila po nákupoch a asi som radšej nemala...Teraz ma bolí už každý pohyb,chôdza,sed,....Niečo na zmiernenie prosíííím..acylpyrín absolúútne bez výsledku...Asi v pondelok navštívym doktora :(((((((((

aljoška

Narazená kostrč bolí velmi dlho,ale aj tak by si mala zájst k lekárovi nech ta pošle na rontgen.Pre istotu.

tiny

Ja som si ju narazila pre 10 rokmi a chodila som ku maserovi ktorý mi ju zrejme trošku napravil niečo tam vo mne popukalo a je to lepšie, ale viem ako to bolí mňa to trápilo dlho rokov.