Moje prsia

Retuska222

baby,netrapte sa.ja mam tiez extremne male prsia a co teraz.ked som bola mladsia som sa trapila hlavnee ked som sla na kupalisko a ci s budem pacit chlapcom....a cuduj sa svete ano,pacila som sa taka aka som( a to ani postavu nemam ktovie aku,mam priatela uz dost dlho tomu to tiez vobec neprekaza a s tym kupaliskom som sa nejak zmierila.jasne bolo by fajn mat vacsie ale ked raz tak priroda nadelila co uz...zbytocne trapenie,su horsie problemy ;) kamoska ma velke a vecne sa stazuje ze jej vadia pri behu alebo ked si nevie kupit tricka a pod.

zuzinka33228

AHOJTE , určite si pomyslíte že malé decko .ale ja som už zúfala mam malé prsia a na plastiku nechcem isť .tak sa chcem opytať či nepoznáte daaky spoľahlivi recept na zväčšenie prs .
som upne plocha :/ prosim na 100% recept dakujem budem skušať ale určite nechcem isť na plastiku a ani lieky užívať

GoFruit

podla toho co mam o prsiach nastudovane, a to mam, lebo som dakedy tiez chcela mat velke... su dva druhy prsnikov, a to kde velkost udava tuk a kde velkost udava prsna zlaza. AK je ta velka, tak ci baba schudne, nema vplyv na velkost prs, ale ak je prsnik hlavne z tukoveho tkaniva, tak zena chudne aj z prs. Preto su chude baby s velkymi cece, a tucne s malymi...
Ja chudnem vylucne len z cece a nepriberam spat do nich, preto si davam sakra pozor na to aby som neschudla, ale kym som na to prisla, uz mi dost ubudlo.

Leela333

j111, dúfam, že to bolo len ironické, prečo by sa mala trápiť? Stačí ak sa začne brať taká, aká je. Preboha, veď veľké prsia nie sú všetko.

bingham

femminway...kde ty nato chodis, ze ked zena priberie tak sa jej zvacsia prsia ???...zacinam mat pochybnosti ci si naozaj zena...

ako moze sa stat ze zena priberie do prs, ale to je tuk - a nie ze sa jej zvacsia prsia... - len dobre rozkysne a ktora zena chce mat lajdaky pane boze....este nieco potrebujes vysvetlit ???

M 25

feminnway, pekne si si nas*rala svojím príspevkom do huby, ked si napísala, že v tom je genetika .. zrazu?! a čo sa ti tu nižšie snažili vysvetliť :D si čudná

Joo

fuuuha feminnway ,trosku tvrde slova na adresu zien ,ktore su po OP ,takto sa sprava len prizemny ,povrchny cvok :)) ... ja nikoho nikam neposielam na ziadnu OP-ku ,tak ma tu neprekrucaj

dobra vila ...ano ,ak naberas tuk ,sadlo ,slaninu je mozne maaaaličko nabrat do prs ,ale po tom maloktora zena tuzi ,ze :)
u zien ide hlavne o prsne tukove tkanivo, cize pokial naberas na vahe napr. 10kg je mozne ,ze naberas i nieco málinko do prs ,ale je to zanedbatelne, nebadane "zvacsenie" prs a hlavne nie moc estetické