Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Oui

inak mrska, ja netusim, co mas s chrbticou, necitala som to tu presnejsie, ale pokial chodis na rehabilitaciu, tak ti odporucam najst si dobreho fyzioterapeuta, co s tebou bude cvicit a nauci ta cvicit tak, aby si si neublizovala. mohlo by to pomoct aj tvojej pohode vo vlastnom tele, ale hlavne tomu samotnemu problemu s chrbticou. najviac problemov je sposobenych prave nevyvazenym svalstvom, oslabenymi niektorymi partiami a potom naslednymi deformitami chrbtice. je to beh na dlhe trate, zlepsenie kondicie a rozvoj svalstva je otazkou mesiacov a potom rokov, kedy sa tento stav musi pravidelne udrziavat, ale najucinnejsia prevencia. ale samozrejme nepoznam tvoju dg, takze nechcem trepat

mrska

ahojte dievčatá....dakujem vám všetkým za podporu..este som chcela antiana ty nemáš rodinu to nevidia,mna hned chceli pratat do Pezinka aj lekár...stojíš na hrane..u mna v rodine to riešil každý..
vám baby držím palce v učení,viem že toho máte dosť,ja som ešte na PN.a včera som chodila z dcérou po lekároch,lebo má tráviace ťažkosti,tak som pol dna chodila,boli sme sa aj najesť,dala som si prsia a zeleninu a potom sme si kupili forneti a veru som si dala zo tri,a boli fajn...
ewca,ako dlho uz nejes laxatíva?je to hnus...a mne sa poslednú dobu no pár dní zlepšila stolica.pravidelne užívam ráno psylium...tak som rada.
antiana vieš čo je ešte na pribrati fajn,že ked si dávam make-up,tak sa mi lepšie rozotiera,vtedy akoby som to dávala na starú handru, a ani nemám vrásky ako dôkaz,to je aj v reklame,aj ja môžem do reklamy:)
tak sa mi majte fajn,aj ked je stále hnusné počasie...pekný deň...mám vás rada...slnko na duši..tralala...asi mi šibe...čauko..

Ewca

:) Maoam, dakujem .Neviem ako.Teraz nechodim uz asi 3 mesiace k psychologicke.Nikdy mi nevyslo sedenie.Cas , skusky, ucenie...potom ona nemohla.Takze bojujem sama.Teda ak sa smiem pochvalit, prestala som s laxativami.A tak som zahadzana ucenim, ze uz dva tyzdne som necvicila!! Predtym kazdy den.Ale este mi harasi stale...Mozno to postupne vsetko odide a nebudem robit hluposti.Zatial aj tak dobre.Dost velky pokrok si myslim.Radsej pomaly, ale isto.Drzte sa baby :)

Maoam

antiana - vrat sa na kliniku, ak chces zit, ini ludia ako odbornici nemaju sancu ti pomoct, ale ak ty sama nechces, tak buduci tyzden mozes byt mrtva a uz sem nikdy viac nenapises, stoji ti to zato dobrovolne v 30-tke zomriet?

vies co by som ja dala za zdravie? (mam ine vazne dg.),vies, ake je to hrozne divat sa na inych, ktori si ho takto 'dobrovolne' nicia?

Maoam

Antiana, ale ved si bola na lieceni a vobec tomu nie je tak davno a bola si plna odhodlania a elanu, preco ta recidiva? Jasne, ze ti kedykolvek moze zlyhat ktorykolvek zivotu dolezity organ, zalezi este aj velmi na tom, AKYMI sposobmi chudnes...to si uz nenapisala. Ak do seba trieskas laxativa a zvracias a pod., tak kolapsy, zlyhania obliciek alebo srdca su potom bezne, ano.

antiana

Pre všetky Maoamy, Mrsky, Irisy, Klimty a spol.:
tak po prvé ja som vôbec nechcela provokovať Mrsku, lebo viem že je to super baba, skôr jej tak trochu závidím, že sa dostala tak ďaleko tým správnym smerom a prajem jej to
po druhé- ľutujem že som sem napísala tú váhu, ani neviem prečo, ale ja som ešte úplne v pazúroch PPP a asi som sa chcela pochváliť, no teraz mi to pripadá fakt trápne, že vy sa tu tak snažíte a ja to tu kazím...v žiadnom prípade nechcem nikoho sťahovať nadol, a preto sľubujem, že sem už nebudem písať moju hmotnosť, snáď len vtedy keď sa mi podarí pribrať a dať sa trochu do poriadku...
Maoam má pravdu, už mi všetci zhrozene hovoria že sa strácam, že som živá mŕtvola...baby, minulý týždeň ma veľmi vystrašila správa, že v susednej dedine u nás zomrela jedna 41-ročná anorektička a bulimička, proste že len tak sedela a zrazu sa zviezla zo stoličky na zem, zlyhalo jej srdce a bolo po nej...to hovorí za všetko...musí sa to stať aj mne? ak sa nespamätám tak asi aj áno...bojím sa...aj chcem pribrať (zo strachu) aj nechcem (PPP)

Maoam

Ewca - :-), bolo by ti mozne nejako pomoct? zdas sa byt velmi fajn

Klimta - prajem ti skore uzdravenie

baby, ste super a drzte sa vsetky

Mrska, mas e-mail ;-).

klimta.

ahojte baby
mrska nadherne si to napisala :)..normalne si ma donutila usmiat sa :)
antiana..ber si z mrsky príklad..chcela si ju stiahnuť-pozri,je tak silná,že to s ňou ani nepohlo ;)
chudneš?..super..chudni ďalej..buď zdravá a šťastná..

no baby :D..ja som posledných asi 5 dní..prezvracala/prespala..chytila ma črevná chrípka s takou boleťou svalov..och :D..áno..schudla som..úprimne..cítim sa ako shit..musela som si preložiť všetky skúšky..no hrôza
irise ideš!! nakop všetkým zadky ;) a daj vedieť,ako dopadneš..držím ti palce :))

Ewca

Ahojte baby.Mrska hlavne tebe pisem.Neozyvam sa, ale citam to kazdy den.Mam tiez same ucenie, skusky...Vcera som chcela napisat , ale nenapisala som, lebo admin by ma zablokoval! Kedze som chcela antiane cosi napisat.Presne ako Maoam tvrdi.Je to ubohe a trapne.Nevsimaj si ju Mrska.Antiana je nezrela blba baba, zjavne ta chce vyprovokovat a stiahnut.Lebo sa tu snazime povzbudit vsetky a nie topit!!! Ja ked nejdem dopredu, tsk nepisem nic.Proste stale rovnako a koniec.Nebudem tu vypisovat kraviny a vahu a o chudnuti a vracani a neviem co, ked vidim, ako to ostatnym ide a pekne sa splhaju hore.Skutocne je uzas, ako si sa pomaly dostala z najhorsieho pekla PPP Mrska :-) Neobzeraj sa spat.Co bolo, ake to bolo.Divaj sa vpred.Mas super rodinu a priatelov, ktori ta drzia, ktori su stastni, ze ti nehrozi kazdy den zlyhanie organov, kolaps...Miluju ta.Tak sprav ciaru za minulym vyzorom, vahou...Ak mas depresie, je to preto, lebo si nechces este pripustit zmenu.Vnutorne sa musis stotoznit s tym, ze uz nechces byt PPP.Zvyknes si aj na vahu, neboj.Ak mozes, skus psychologa, az to lahsie zvladas.A ja verim, ze raz pride den a ty tu napises, ze si spokojna a stastna .A ze si raz a navzdy zakopala PPP a vyhrala nad nou. Vela stastia...