Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

cry2

A aj všeobecná lekárka to má celé v paži, celú tvoju situáciu? To akože všetci čakajú doma so založenými rukami, kedy ti pôjdu na pohreb?

cry2

Ewca, úplne s tebou súhlasím...
A ty, Napochybách- tebe odporúčam vyhladať odborníka... kokos.. ešte sem napíšeš, že si na nič nové neprišla. Nemám slov. Ty si vážne chorá. Ako písala Ewca- do tej témy ti už písalo xy ľudí, ale "stále si na nič neprišla". No fakt smutné...

Mrska- ty prosím kam ideš na to kupko, kde sú samé "dokonalé telá"? To je nejaké špeci kupko? Hm.

mrska

ahojte...
ewca ano máš sto bodov za tvoj príspevok...toto preberanie grcania sem nepatrí,ani tá téma ako píše cry...ak chce niekto pomôcť priateľovi tak na nete nájde presné príznaky že sa to nedá prehliadnuť....
no ja a mám celkom fajn...končí sa mi dovolenka tak zasa makať...zajtra by som sa chcela ísť niekde okúpať a tak budem konfrontovaná z dokonalými telami..to bude asi pre mňa šok...ale dúfam že si to tam aspoň troch užijem...manžel sa totiž teší tak ho nechcem sklamať a znechutiť svojími rečami...
z jedlom je to u mna teraz ok...jem veľa ovocia a zeleniny lebo teraz je najfajnovejšia,a muž včera priniesol kopu marhúľ,mnam sú ako med...
ewca ty si na tom ako,málo píšeš o sebe....
tak pekný deň...a ozvite sa ostatné baby klimta,irise,malicka...

Ewca

Napochybach, mohla by si byt tak laskava a odpratat sa odtialto naspat do svojej temy??? Tie kokosiny uz nikoho nebavia!!! Riesis dokola to iste, kazdy den!!! Uz ti tu dalo odpoved sto ludi a furt si trepes svoje.Odparkuj sa laskavo do temy, ktoru si zalozila!!!
Tato tema je tu na ine veci...

napochybach

mrzí ma,ak to posobi ako navod,ale myslim,ze nie,ved sme nic takeho nepovedali :)a dievcata ,ktore maju rozum,nebudu to ani citat ..
my sme si nieco s MKK len chceli vysvetliť ..za co som jej velmi povdacna

cry2

Mkk- no ja by som skôr vymazala celú tú tému, ktorú si dotyčná kvôli tomu založila- to nie je len návod, ale hotová príručka.

Mkk

Ach ano sama uznávam i ked návod som tu nedala podla mňa žiadny ,ale tak keby sa dá mohol by našu diskusiu s napochybách admin prosím vymazať? uznávam že to je dosť netaktné

mrska

ahojte...
napochybach,neviem teda čo to tu rozoberáte,len jedno k tomu lebo ste to prebrali fakt detailne,ak ide niekto vždy po jedle na WC tak je to podozrivé a ak sú tam aj iné príznaky PPP,a to či to je cítiť alebo kto kolko vracia je naozaj individuálne od každého človeka,ale bez urážky takéto veci asi sem nepatria,vyzerá to troch ako návod na vracanie....ja by som sa dotyčného priamo opýtala aký má problém tu nie je načase chodiť okolo horúcej kaše,čím skôr sa to podchytí tým lepšie...
antiana to nevadí že tu píšeš váhu aspoň máme prehľad:) ale naozaj si myslím že to už je na hrane zdravia,potrebuješ lekára v každom smere,lebo ti telo zlyhá,ale to asi vieš...skús sa znova naštartovať a niečo s tým urobiť aj sama,ukáž že vieš pohnúť svetom....držím ti palce a skús nevracať...
mkk tak ja ti verím ako ti je lebo ja som prechádzala všetkými možnými fázami PPP,a s tým jedlom to je u mna nadalej také ako u teba,ja by som sa aj najedla poriadne ale viem čo by to urobilo,lebo sa poznám,takže sa snažím jesť len naprogramované jedlo,a je to tak lepšie,lenže ja mám aj dosť pevnú volu,ked si poviem nie tak nie,ale aj to už zlyhalo...ale väčšinou to ustojím...strašne sa zničíš tým vracaním,skús popracovať na pevnej vôli,pojedle sa zameraj na niečo iné,alebo nenakupuj tolko jedla...daj si po jedle žuvačku...držím palce nech sa ti podarí víťaziť....
tak majte dnes pekný deň....
ahojte...