Zacat vztah s AD?

zewa

Povedat! Lebo kazdym dnom to bude tazsie a tazsie. Viem, ze ludia casto nepochopia a boja sa ludi, co beru AD. Ale musis byt k nemu fer. Aj on musi mat na vyber. Drzim palce! A verim, ze bude stat pri tebe ;) Aspon uvidis, ci je charakter. Lebo vztah nie je iba o laske, ale aj o tom, ci ma niekto zaujem sa o toho druheho starat aj ked pride sem tam cierny den.

kukucko

Hm, tak problem by snad mohol byt, ked Ti lieky vysadia a zacnu sa znova prejavovat priznaky a nasledky.
Ake si mala prejavy ? Inak, vela prejavov je aj dosledkom zleho psychickeho rozpolozenia osobnosti. Ak by si s nim bola stastna, to by Ti len pomohlo a snad by si uz nemala ziadne vonkajsie prejavy a ani "hlupe" myslienky.

Ked mu to povies ocakavaj, ze sa bude pytat na detaily. Ak mu na Tebe zalezi, urcite sa bude o to zaujimat.

xdanielax

ja tiez suhlasim s tym, ze na zaciatku netreba hovorit vsetko. Najma, ked sa citis dobre.
neviem nakolko sa poznate, ale ak ste "neznami" ludia, ja by som pockala nejaky ten cas, ako sa vsetko vyvine a sama uvidis, kedy pride ten cas, ze mu to bez problemov povies. Ved ani o inych liekoch, ak by si brala, by si sa mu hned nezdoverovala, ci ano? :-)
A je fajn napad, povedat to aj psychologicke. Predpokladam, ze bude podobneho nazoru.

coteraz

Dakujem velmi pekne!presne to som chcela pocut, ze na zaciatku nemusim hovorit. este sa opytam psychologicky co ona na to, a pomoze mi ak bude treba.

kafe

a to pri braní AD si odsúdená na samotu, či ako? Na začiatku by som si pár vecí nechávala pre seba, až po čase (rok? polrok?) by som vyložila karty na stôl. Je to predsa len cudzí človek a aj keď sú tam city, netreba mu vešať na nos všetko hneď na začiatku.

coteraz

Dakujem Ti.mne to vysadia asi v oktobri ci kedy. nebude problem? myslim to vazne, len by som chcela uplne novu sancu ako normalny clovek.a ked mu to poviem, ci ma automaticky nebude brat nejako inak.

kukucko

pokial to s nim myslis vaznejsie a nema to byt vztah len na par dni, tak mu to povedz

dnes uz vela ludi berie AD, napriklad aj ja