Zacat vztah s AD?

kukucko

aha, prehnane umyvanie sa, aj to si moze Tvoj partner casom vsimnut a bude mu to divne, potom by mal vediet, co je vo veci

a ludskemu telu to naozaj neprospieva a aj sex nie je potom taky prijemny, aky by mal byt - potom vlastne ani ten vztah nie je taky bezprostredny a stale bude v nom nejaka skryta mala zabrana

fikus

Za závislosti a zneužívanie alkoholu a drog si môže kazdy jeden sám :) to je osobná sprostost, takých nemám prečo ľutovať

doubledog

drogy bol len priklad toho, ze su veci, ktore ti u toho druheho budu vadit, bez ohladu na to, co ich sposobuje a ci za ne dany clovek nejak moze.

btw. drogova zavislost je takisto dusevna choroba, rovnako ako depresia ci uzkosti.
takze by ti nijak nemala vadit, ved dotycny za nu nemoze, nema ju preto, ze by chcel alebo si ju vybral.

uz vas vsetky chcem vidiet, ako v pohode beriete fakt, ze vas partner ma depresiu ci nieco podobne a berie kvoli tomu AD a vobec vam to neprekaza.

coteraz

ja chut na sex mam, problem mam len s tou necistotou. to neviem, ako sa vyriesi. ale uz som mala raz aj nezavazny sex, tam to bolo ok. stacilo sa mi osprchovat predtym a umyt. ale uz teraz mam strach, ak by som mala s tymto spat. ked mam niekoho radsej, tak uz sa umyvam, nech ho nenakazim alebo co.

coteraz

No ano, isla som na neuro kvoli tetanii, kvoli tomu som uz bola aj v nemocnici pred 2 rokmi, ked som dostala velky zachvat. moc tam infuzie nazabrali, ale aspon mi to zistili. nezabrali asi aj preto,lebo som bola zatvorena v nemocnici, z coho som zase len dostala dalsie a dalsie zachvaty. beriem vsetko, aj vitamin D. aj ja som si myslela, ze budem chodit na infuzie, ale nakoniec sa to zvrtlo takto.

inga2

pre mužov je sex dôležity????????
pre ženy snaď nie???????????
ved sex je ľudská potreba dôležita snad pre každeho,nie?
aspoň v určitom veku teda....

kukucko

no su aj choroby, ktore su sice liecitelne ale lekari ich liecia cely zivot pacienta, az kym nezomrie

podla mna je dolezite, ci lieky, ktore pacient berie dokazu udrzat pacienta v normalnom stave aj co sa tyka napr. chuti na sex, hoc by tie lieky bral aj cely zivot

inga2

to ano,vadilo by mi keby moj priateľ užival drogy,ale nie keby bol chory a užival by lieky.
ale drogy a AD su rozdiel.Ad nie su navykove a neberie ich človek,lebo ich chcel brat aby si užival!
beir eich lebo ma nejaku chorobu ,ako ked maš zacviknuty nerv na stavci a musiš brat lieky na uvolnenie svalstva.nie všettci ,čo beru AD su nenormalni.je rozdiel ak ma niekto maniodepresiu alebo je schyzofrenik a kopec inych diagnoz je už neunosna .
nie ked ma niekto tetaniu alebo depresiu.ja mam v svojom okruhu ludi,o ktorych som nemala ani ponatia že beru AD.ale poznam aj dost ludi,o ktorych by som povedala,ž eby asimai niečo brat,lebo nie su normalni.
ale ako som už spominala,je to tvoj nazor,ja mam iny....nevadi mi ked clovek vie,kedy ma zajst za psychiatrom,vadi mi ked to nevie alebo sa tomu brani!

kukucko

Hm, tetanicky syndrom bol pricinou pre prvotnu diagnostiku OCD ?

No na tetaniu to chce aj vitamin D. Nepomahalo ani pridavanie horcika injektazne napr. infuziou ? Myslim, ze napriklad tetanicky zachvat by si Tvoj nastavajuci urcite na Tebe vsimol.