Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

pomoc pri ťažkostiach s močovými cestami

Príspevok v téme: pomoc pri ťažkostiach s močovými cestami
nádej28

Ahojte kočky,
podobne ako Vy, ktoré toto čítate som mávala dlhé roky, presne 10 rokov, problémy s močovými cestami a nie jednu noc som prespala na WC. Vyskúšala som som mnoho zaručených receptov a veľa z nich aj zabralo, ale nakoniec som voči všetkým zostala časom imúnna. Urologické čaje, urinal, urologica atď. Náhodou som pred rokom natrafila na malý zázrak u Indie, ktorý mi doniesol priateľ z dovolenky. Je to zmes indických liečívých bilín vo forme prášku z plantáže, kde tieto rastliny pestujú. Úprimne som bola prekvapená keď mi to veľmi rýchlo zabralo. V závislosti od toho ako akútne som mala problémy. Pri tzv. \"záchvatoch\" mi to pomohlo, aby som nemusela ísť k lekárovi, ale pokiaľ to bolo niečo vážnejšie, pomohlo mi to aspoň zmierniť príznaky, aby som prežila v pohode do návštevy lekára a nezoškriabala steny od bolesti. K urológovi som chodila ako na klavír. Prešla som si aj obdobím, tzv. samoliečby, kedy som si myslela, že mi stačia hocijaké antibiotiká a ordinovala som si ich podľa najlepšieho vedomia a svedomia. A problémy ustúpili. Nachvíľu. Ale časom som však začala byť imúnna už aj voči väčšine ATB. Buď zabrali nachvíľu, alebo nezabrali vôbec. Chápem pocit, keď je človek zúfalý a urobí čokoľvek, aby sa zbavil tej bolesti a ten, kto tým trpí dlhšie už pozná náznaky o čo ide a snaží sa tomu vyhnúť vopred, lebo vie čo ho čaká. Týmto prístupom som sa dopracovala najskôr k dlhodobej liečbe liekmi, ktoré zabrali asi tak na rok a potom sa to opäť vracalo. Nakoniec som sa nevyhla nemocnici/uretromii. Čo ale horšie znie, ako v skutočnosti je a ja som to relatívne v pohode prežila. Horší bol ten strach predtým ako samotný zákrok. skrátka k čomu sa snažím dopracovať..predpokladám, že väčšina len prikyvuje hlavou a spoznáva sa v týchto riadkoch. Ako som už spomínala, našla som nový účinný prírodný prostriedok na pomoc pri týchto ťažkostiach. Zatiaľ nič nepredávam, ale hľadám tak 5 zúfalých dievčat, ktoré by to chceli vyskúšať a podelili sa so mnou neskôr o referencie, či im to pomohlo. Viac informácii osobne na maily. Nikoho nenútim a z nikoho nechcem robiť pokusného králika. Prvý som bola ja a žijem :) Ale osobné skúsenosti sú spoľahlivejšie ako laboratórne testy. Prípravok týmto 5 kočkám samozrejme darujem bez finančného nároku :) Ak má niekto záujem, dajte mi prosím vedieť. Prajem veľa zdravia :)