Uzliny v slabinách

Príspevok v téme: Uzliny v slabinách
Jakub34

Od minulého leta mám zvacsene uzliny v slabine na kazdej strane ich mám asi 10 veľa maličkých ale 4 majú možno aj 2,2 cm a to su akokeby 2 spojene uzliny a vsetky su strastne tvrde. Za cely rok sa nezmenslili skor mam pocit, ze pribudaju V auguste r.2011 som bol s tým u lekárky (Ona hovorila, ze u deti to moze bezne byt. ale uz rok na internete o tom skoro nič neni a mam 17 rokov, co tiez neni nejaky decky vek poradne mi niekto ci to moze byt napr. lymfom, alebo ci je to okkk sa odpoved strastne dakujem

tomas 12345

Lufy :

Do výsledkov si zatiaľ posilnuj imunitu probiotikami z lekárne, mrkvovou šťavou, kyslou kapustou, kurkumou, cibuľou, pitim výlučne teplých nápojov.

Lufy

Dobry v juli som pri sprchovaní nasla hrcku nie malu asi veľkosť orecha. A nasla som aj dalsie dve..mensie. Tak zasla lekárovi a ten ma poslal na chirrurgiu. Zacali sa vysetrenia, gynekologicka vylucila ale nasla cistu ze to s tym nic nema, ale zobrala citologiu, sono a mamograf objednat az v decembri,. Na infekcnom zobrali krv a zhrozili sa z vysokejo tlaku ktory mi nikto nemeral iba tam a ze preco mi nezobrali hned vzorku.. Mam ist na sono brucha a to som uz bola na sono uzlin zatial nic.. Ak by som na vsetko cakala hlavne na hematologiu co ma objdenali 16. Decembra vysledkou sa dockam v januári ... Našťastie sa mi dalo vybaviť u ineho chirurga vysetretie a ten mi hned odobral jednu uzlinu.. Vysledok bude čoskoro ale isto nie v januári, tak necakajte len smutne ze po znamosti... ??

Jan43

Ahoj Jakub môžem sa ťa opýtať ako ti to nakoniec dopadlo a čo to bolo je to síce dosť stará téma ale ja som si tiež nejaké našiel tak by som rád vedel čo to asi je ďakujem za skorú odpoveď

zuzulko

odpovedam ti z pohladu energetickej nedostatočnosti aj ked si mlady človek. dlhoročné skúsenosti a štúdium v tejto oblasti mi dali vela a aj ked nemam titul ten nie je všetko. venujem sa problematike ktorá nie je velmi znama ale mi neda pretože je najvyšší čas niečo začiať robiť pretože lekári velmi o týchto veciach neradi rozpravajú lebo sa to neučili v škole a iné zdroje štúdia akoby neuznávali, dokonca nie raz som sa stretla z názorom - mám svoje postupy a viac nemam čas na novoty. aby sme si teda ujasnili - lynfatický systém odvádza z tela škodlivé látky a jeho bunkový systém musí byť energeticky silný aby ich vylúčil. žijeme v dobe akej sme a ak matka má energetický problém hoci o nom ani nemusí vedieť, prináša si ho dieťa a nikto sa tomu nevenuje. sme vystavení prijímaniu ale aj pôsobeniu vibrácií umelo vyrobených napodobenín potravín vitamínov a pod, negatívnemu pôsobeniu žiarenia techniky a pod. to všetko oslabuje energetický systém, spôsobuje stres bunkám a bunkové systémy kolabujú, nevládzu vylučovať škodliviny a tie sa hromadia. výsledok je v lynfách v podpazuší, slabinách podkolenami a inde v podobe hrčiek. je to nebezpečné ale chémia to nevyrieši, len viac zaťaží a zo skúsenosti viem nakoniec sa to obyčajne zvrhne. na internete stranke biela pyramída je zaujímavý článok na temu onko vo vebáčiku č7 tolko teraz

Jakub34

Hej, hej všetky tieto vyšetrenia dopadli dobre a robili mi ich až 2krát všetko je v norme. Tak neviem možno sú tie uzliny menšie len ťažko to odmerať sú tam aj svaly a tak a v dectve som skoro každý týždeň mával zápaly možno to bude aj tým.

llek

Neviem ci ti robila doktorka aj nejake odbery - myslim krvny obraz, sedimentaciu, proste take zakladne parametre. Pokial ide o tie uzliny - 2,2cm je už aj v slabinach trochu viac akoby clovek ocakaval za normalnych okolnosti. Podozrive je aj pribudaju, su tuhe , nepohyblive, ak zacnu spvyvat do takych paketov. Na dialku cez internet je tazko povedat, ci tie uzliny, co tam mas ty, splnaju uz tie kriteria co som vymenovala. V zasade ale jedine histologicke vysetrenie uzliny presne odpovie na otazku, co v tych uzlinach je a ci je to zavazne, inymi slovami ak su podozrive, tak je na mieste vybratie uzliny a odoslanie na histologiu (nie pichanie do uzliny). Vsetky ostatne vysetrenia su len pomocne a mozu nam pomocst sa rozhodnut ci uzlinu vybrat alebo len sledovat.