prvy stavec tlaci na cievu, co zabranuje prekrveniu mozgu

Príspevok v téme: prvy stavec tlaci na cievu, co zabranuje prekrveniu mozgu
alioska

po opakovanom vyskoceni 1.krcneho stavca mi tlaci na cievu, co zabranuje prekrveniu pravej strany mozgu. Viackrat som skolabovala, absolvovala som vsetky mozne vysetrenia, ktore su negativne-EEG,CT,PospankoveEEG.Zistili mi tzv. tetaniu, na ktoru beriem Rivotril 0,5,antidepresiva Ziloram,teraz sa kolapsy zmenili po opise viac na epilepticke. Uz si neviem rady. Najde sa nejaky odbornik, ktory by mi poradil, co mozem este vyskusat,aby som sa dozvedela presnu diagnozu, prip.by mi podal pomocnu ruku ci doporucenie k odbornikovi.Srdecne dakujem za akukolvek pomoc.alioska

alioska

vsetkym Vam pekne dakujem za radu, Akupunktura ma vobec nenapadla a nevedela som ze to moze pomoct.O kryoterapii pocujem 1. krat v zivote.Janik, to je Tvoja mailova adresa?Srdecne Vam este raz dakujem vyskusam co sa da, len aby som bola v poriadku.Mam 41 rokov a 2 deti, ktore studuju na VS, tak by som si chcela este uzit aj vnucata.Prajem Vam hlavne pevne zdravie.

ajja

Pocula som o uzasnom ucinku kryoterapie, co je liecba chladom, aj na cievne problemy. Porad sa s lekarom. Kryokomora je v Banskej Bystrici a v Senci pri BA. Maju tam aj lekarov.

nada

mne tiez neurologicka povedala, ze mozem skusit akupunturu, ale pootm problemy presli, takze som neskusala...
neiem odkial si, ale v Kosiciach mozem poradit vynikajucu lekarku, ale detsku...neviem kolko mas rokov

janík

skúsenosti s liečbou dolnej časti krčnej chrbtice a celou ostatnou časťou chrbtice akupunktúrou sú vynikajúce -skús ju, asi pomôže aj hore