prečo musím trpieť?

katarinna

Poznam ten pocit veľmi dôverne, aj keď ja som ho nejako prekonala. Počas strednej školy som tiež tak trpela, za všetko som sa červenala a klinec mi dala profka ktorá ma vyvolala odpovedať tak podťe vy ste taká hamblivá, pre pubertiaka fakt povzbudzujúce. Mna to ale naštiastie prešlo, ako neviem asi som si začala veriť a kašľať na to čo si kto o mne myslí. Aj teraz sa zavše začervenám ale len tak v norme. Keď ale o tom uvažuješ už dopredu : bože znova sa budem červenať tak sa určite budeš. Treba to rozdýchať a keď sa zahambíš skús si akože napraviť topánku alebo niečo aby Ti dotyčný na chvíľku nevidel do tváre a rozdýchaj to , potom budeš troška sebavedomejší.
držím palce.

tina

Prosim vas neviete mi niekto poradit, som stihla baba, ale mam nepekne hrube prsty, casto mi aj opuchaju a v chlade zmodraju, nepoznate nejake cviky na schudnutie prstov, dakujem

.miko

prave že sa to nepaci nikomu kazdy na mna cumí a myslí si svoje ze som ako .....................ja neviem co si myslia ale je to nepríjemne..hlavne ked som niekde dnu ..ked na ulici alebo vonku je to trochu lepsie lebo nie som zoci-voci tomu s kym sa rozpravam...

dochodko

I keď máš už trocha viacej rokov ako pubertiak, aj tak je to roztomilé, že sa červenáš, znamená to že si citlivý a rôzne hrubé reči sú Ti nepríjemné? To nie je žiadna hanba i keď tebe to asi tak pripadá. Niekomu sa to môže páčiť a komu nie, to je jeho problém.