Kúpiť jej Vichy na strie?

Príspevok v téme: Kúpiť jej Vichy na strie?
SimonaD.0

Moja dcéra má asi od 12 strie , je ich tedo dosť! Má ich na zadku,stehnách,bokoch a čo ju strápi najviac aj na . Myslím, že nikto si to nijak nevšíma a má to vela dievcat a žien , aj tak moja tvrdohlavá 17ročná dcérka sa odmieta obliesť do plaviek.Má z toho až neuveritelné mindráky a ja chcem aby si leto užila ! Nie som bohatá ani nič, takže na žiadne zákroky jej nedám,je to podľa mňa zbytočnosť ale aj tak -trápi to ju-trápi to aj mňa- .. Myslíte si,že by mohol zabrať ten krém od Vichy ?? ..

bala14

Na biele strie je ucinne robit si peelingy z tureckej kavy +olej olivovy nalepsie. po dobu niekolkych mesiacov strie zmyznu. Niekedy je ovela lepsie pouzit domace pripravky ako chemiu :)

wurva

ja osobne tiez mam strie asi od 12 rokov... a nikdy som vyrazne neschudla, ani nepribrala... stlae som priblizne rovnakej postavy, teraz mam cez 20 rokov.. a pribrala som mozno tak rok, dva dozadu.. ale aj to len par kil.. je to zakerna geneticka vada...ktora naozaj velmi narusa sebavedomie..

samsa

no tie kremy su vyhodene peniaze. oplati sa ked uz, tak investovat do laseroveho osetrenia, tam mas aspon isty vysledok. stoji to podstatne viac, ale ved si nemusi dat odstranit vsetky naraz. postupne jedno miesto po druhom...

je to skoda v tak mladom veku. ale zasa to netreba dramatizovat viac ako treba ;)

predpokladam, ze asi od 12 vyrazne schudla a ostali jej strie, ci?

wurva

tiez som sa drzala toho... opalit sa a nebude to vidiet.. skusila som to tentorok prvykrat... doteraz nikdy som nenabrala odvahu vyzliect sa do plaviek... teraz mam uz komplexy mensie, no stale su dostatocne velke... a biele strie po opaleni noh svietia este viac...

bala14

Narušenu strukturu koze uz nieje jednoduche napravit.Vsetko ostatne su len reKLAMne tahy zo strany firiem. Jediny sposob ktory je ucinny je v letnom obdobi ..opalit a nieje to vidiet tak intenzivne :)

Magy

Najprv by to chcelo zajst za psychologom, ktory by trosku poopravil jej pokrivene myslenie ohladom sebe samej. To je zadarmo. Kremiky len zmiernia vzhlad a kontrast strii, ale neodstrania ich. Je to docasne a kozmeticke riesenie. Tvoja dcera sa bude musiet naucit s tym zit, inak skonci ako dusevna troska len kvoli striam.