Kúpiť jej Vichy na strie?

Príspevok v téme: Kúpiť jej Vichy na strie?
SimonaD.0

Moja dcéra má asi od 12 strie , je ich tedo dosť! Má ich na zadku,stehnách,bokoch a čo ju strápi najviac aj na . Myslím, že nikto si to nijak nevšíma a má to vela dievcat a žien , aj tak moja tvrdohlavá 17ročná dcérka sa odmieta obliesť do plaviek.Má z toho až neuveritelné mindráky a ja chcem aby si leto užila ! Nie som bohatá ani nič, takže na žiadne zákroky jej nedám,je to podľa mňa zbytočnosť ale aj tak -trápi to ju-trápi to aj mňa- .. Myslíte si,že by mohol zabrať ten krém od Vichy ?? ..

Jaja15

Ja som ten krém z Vichy používala, strie uplne nezmiznú ale sa zjemnia, nebudú také "okaté."...strie sa väčšinou objavia ak žena/dievča rýchlo schudne, ona sa v 12-tich pravdepodobne rýchlo "vyšvihla"....Ja som si ten krém natierala po sprchovaní, krém nech vmasíruje do stehien aj pokožky na zadku...treba to masírovať aspom 5 minút (každú stranu)...ja som k tomu teda aj cvičievala a dosť pila čistú vodu...treba na to len pravidelnosť a čas...ale pomôže jej to aj psychicky, že s tým niečo robí....ale teraz som si spomenula že mne ten krém pomohol zlepšiť hlavne celulitídu, účinok na strie si až tak nepamätám, či sa to zlepšilo vďaka krému alebo vybledli až časom...len si pamätám že tým krémom som bola nadšená(bolo to cca pred 20rokmi:o))

baracuda2

strie sa dajú odstrániť len laserom, operatívne ale pre mladú babu je super elasti-q krém exclusive z lekárne, mne celkom pomohol proti striám, zjemňuje ich po pravidelnom natieraní

pe84

Myslím si, že netreba kupovať zbytočne drahé prípravky a platiť aj za značku, úplne postačí kvalitný krém, odporúčam Bepanthen proti striám, má výborné zloženie a veľmi proti striám pomáha, je aj pre tehotné, pretože neobsahuje škodlivé látky (farbivá, konzervanty apod.), prečítajte si zloženie a budete prekvapení a k tomu naozaj primeraná cena, je to veľmi príjemný krémik, dobre sa nanáša, pekne pokožku vyživí, hydratuje, bude pružná a nebudú sa strie robiť

lenus11111

Krem urcite kupte ale nie tento ale nieco na pruznost,hydrataciu aby sa to nezhorsovalo ked bude mat pokozka potrebne vytaminy a hladajte nieco s obsahom coenzyme Q10

lenus11111

Ak mà strie z nadvàhy mala by s tym najprv nieco spravit pretoze strii sa nezbavite (iba ak laser co je dost drahe ) mozete ich len zmensit a ak uz vybledli tak uz duplom su to vlastne jazvy a tie nemyznu len tak a ak sa uz odhodlate na ten laser najpr by mala porozmyslat ci sa jej to oplati pretoze ak trpi nadvahov ( tyto ludia s tym maju najvacsie problemy) mala by najpv upravit stravu,cvicit a az potom vyskusat ten laser kedze to nieje lacne a podstupi to a neskorsie bud strati alebo naberie na vahe zase a jej koza to nevydrzi samozrejme pokozku je stale nutne hydratovat kremami aby bola pruzna a prisposobiva .. ja mam strie na vnutornych stranach stehien schudla som ale su uz vzblednute nejako mi to neprekaza nieje to strasne ale lepsie vyzera ked do toho cvicite tak isto sa vyhne aj celulitide tie strie sa .. ale kedze pisete ze ich ma vela tak asi s tou vahov problem ma takze odporucam zacat sportom a kremovat kremovat kremovat zlepsit to asi zlepsite uz iba o par percent ale aspon predidete tvorbe dalsich

denisa1290

Tiez mam problem stym ze mam strie na vnutornej strane stehien...bolo to ked som pribrala tak 3kg a kedze som nizkej postaby tak sa to podpisalo..mam to tak od 12 a neni to nic prijemne ked si dam kratase a vidiet to..myslela som si ze je to preto lebo mam pevnejsie stehna a ked chodim tak sa mi o seba suchajuu

lorinnes

Laser pomože ale na krem prachy nevyhadzujte...je to vlastne popraskana koža tie vlakna a na to vám naozaj pomože len laser

megara

MáM už 20.a tiež mam na stehnách od 12 rokov neskutocne strie lebo som vyrastla mam ich na vnutornej strane stehien. tiež som kvoli tomu plakala tri roky,nenosila sukne, nechodila na kupaliska, kremy skoro všetky mala nic nespravily, chemicky píling nicn nespravil, laser nic nespravil... a zase len plakala.... možno co to zmierni ale iba dosť chabo max. o 20% je opálenie... najhoršie je ked sa ma pýtaju co to mám... vtedy sa mi to všetko vráti...je to mindrák na celí život.