Zeny...masturbujete?

xxxy

viem, že je to normálne, ale keď si to robím každý deň, tak sa cítim troška trápne sama pred sebou, že sa neviem kontrolovať. A tiež si to nechcem robiť každý deň, lebo potom mám menšiu chuť na skutočný sexík. Ale nakoľko sme sa včera povadili, lebo ma odmietol (za celý vikend sme to nerobili ani raz) tak dnes si na to nájdem čas :P

Ale je to skôr príležitostné ako pravidelné.

rebel

Nedalo mi to, pozrel som si niekoľko scén na You Tube a som z tohoto serialu tak povediac doslova paf, ako by som zhliadol nový rozmer a nový pohľad na ženy - ten serial sa zdá byť veľmi intenzívny a precítený

m.i.l.á

Mám svojho muža rada,
zo zvedavosti som zhliadla serial Bette a jedna scéna ma tak neskutočne vzrušila, že som následne pri masturbácii dosiahla vrchol aký už dávno nie,
mám obrovský pocit hamby a nikdy by som sa mu s tým nezdôverila, neviem čo ďalej, trápi ma to, najmä preto, že to nepominulo, čo má prosím robiť

angela85

ano
a ako casto? ked som neni s priatelom a mam na to strasnu chut, tak kazdy den co sa nevidime a niekedy mi to vobec nechyba, aj ked som neni s priatelom aj pat dni a najlepsie to je v sprche