Krivý penis

Príspevok v téme: Krivý penis
jankresotny

Dobrý dne,
moj penis je zakriveny smerom dole, chcel by som sa opýtať či stým niekto ma podobne skusenosti. Mojej partnerke to neprekaža, ale niekedy to na nej vidím že jej to vadí a sex nieje až tak pohodlný. Kedže je zahnutý dole, vyzera akokeby nestál uplne a vyzera kratšie. Nejaka rada? dakujem

igoneti

Pred dvomi rokmi som si všimol, že môj penis sa začal čoraz viac zahýbať. Čím bol zahnutejší, tým väčšiu bolesť som pociťoval pri erekciách. Hoci som sa hanbil s tým ísť za doktorom, nakoniec som sa odhodlal. Moja diagnóza ma odrovnala – Peyronieova choroba. Počul som o nej, že sa prakticky nedá liečiť. Navštívil som množstvo lekárov a dúfal, že niektorý z nich nájde riešenie. Jeden vynikajúci urológ mi odporučil Pro Long System - tonzes.com a už po pár mesiacoch som zaznamenal zlepšenie.

neprinol

Pred dvomi rokmi som si všimol, že môj penis sa začal čoraz viac zahýbať. Čím bol zahnutejší, tým väčšiu bolesť som pociťoval pri erekciách. Hoci som sa hanbil s tým ísť za doktorom, nakoniec som sa odhodlal. Moja diagnóza ma odrovnala – Peyronieova choroba. Počul som o nej, že sa prakticky nedá liečiť. Navštívil som množstvo lekárov a dúfal, že niektorý z nich nájde riešenie. Jeden vynikajúci urológ mi odporučil Pro Long System - track.prolongsystem.sk a už po pár mesiacoch som zaznamenal zlepšenie.

majan

Ja len myslim že by sa to nejako dalo zmenit keby som ho začal nosiť do hora
pretože moj penis sa este vyvíja tak si myslím že mám este sancu.

Iba Katka

majan nerieš :) Neexistuje žiaden domáci spôsob ako si zmeniť vzhľad a tvar pohlavného orgánu (či už ženského alebo mužského). Jediné čo môžeš je sa s tým zmieriť a mať sa rád taký aky si. A keď si jedného dňa nájdeš priateľku, ktorá ťa bude ľúbiť, tak jej to bude jedno. Ale na to máš ešte čas :)

majan

ja som este len 13 ročný a mám ho krivý tak chcem vedieť ako a či by sa dal vyrovnať (rôzne rady privítam)

lois

Presne tak, treba experimentovať s polohami.teraz mám priateľa, ktorý má krivý penis, zahnutý smerom dole, a zažívam s ním najlepší sex v živote. to že sa spravím je pravidlom a niekedy aj viacnásobne. pred tým som mala chlapov s rovnými penismi ale ani jeden ma pri sexe nespravil.. takže nezúfať, snažiť sa, skúšať..a pre partnerku sa môžete stať tým najlepším, čo ju kedy stretlo :)

Trdielk0

Hej je to vraj lepšie ako rovný ale s rovným sa ovela lahšie narába. Zakrivenie je buď od narodenia, alebo napr tým že v detstve kedy sa penis vyvýjal, dotyčný nosil zlé spodné prádlo resp. úzke.. ako ja :-(

Maros75

Nájdu sa ženy, ktoré uprednostňujú partnera s krivým penisom. Nela hovorí: „Mala som frajera, ktorý ho mal krivého. Zažila som s ním najlepší sex v mojom živote a počas súlože ma dokázal dostať k niekoľkým orgazmom, čo sa podarí máloktorému chlapovi. Podľa mňa to bolo tým, že sa dotýkal bodu G, alebo iného citlivého miesta, čo dokázal práve kvôli svojmu hendikepu“. magazin.atlas.sk