Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

je možne ze by som bola?

medovnicek

den pred menstruaciou nemozes otehotniet. menstruaciu dostavas az cca 10-15 dni po ovulacii, ked sa uvolni vajicko. ak vajicko nie je v tom case oplodnene, tak zanika. takze nemas ako otehotniet!

grave

Pravdepodost je veľmi nizka, ale nie je to uplne vylúčené. V deň pred menzesom je plodnost najnižšia, takisto prvé dni po menzese, potom plodnost stúpa az do stredu cyklu, cca tri dni si najplodnesia a potom to zas klesa.

Jefitto

Kolko maš rokov? Teda nemusiš udať presnu cifru, len či viac ako 20 alebo menej. A či oveľa viac, alebo oveľa menej

lalinaku

tak boli ma aj v podbrusku ,ale u mna je to tipické , myslim ze menstruacia je slabsia ale s farbou krvi som spokojna. naozaj sa fakt bojim co ak, nie som totiz pripravena mat dieta ,ale ak by so ho dal aprec vycitala by som si to. Viem je to moja nezodpoednost ze mam s tyk a uvazujem ze s tym uz nadobro skoncujem.aspon doacsu

liliana54362

to, že menštruuješ neznamená, že nie si tehotná a tým nechcem povedať zároveň, že si. Ženy počas tehotenstva môžu mať kludne v prvých mesiacoch menštruáciu. Je možnosť, že si otehotnela, avšak test sa aj tak oplatí robiť až neskôr, ale žiadnu paniku.