Svet nema rad negativnych ludi?

anjelik*

Jedulka, dôvody, prečo máš ovládať stres sú predsa pomerne jednoduché a jasné. V prvom rade je to absolútna túžba po slobode, aby ty si ovládala situáciu a nie situácia teba, aby si bezdôvodne neoživovala každý ponúknutý obraz a predovšetkým uvedomenie si, že každý stres atakuje tvoje telo. Vyžaduje to hĺbku poznania a presne formulované výpovede v tebe, prečo máš zareagovať tak a nie inak. Rozhodne to vyžaduje cvičenie a otvorenie sa všetkým situáciám a každému a teda aj tým negatívne orientovaným ľuďom, lebo jedna vec je zostať kľudná doma za pecou a druhá pri priamom kontakte s takýmto človekom. Títo ľudia energiu neodoberajú, my sami im ju núkame našim vlastným nepokojom a otrávenosťou. Oni iba ponúkajú obraz, je na nás, či ho my *vymaľujeme* v sebe. :o)

jedulka

edinngs,jsem ráda, že tě tady vidím,proto musím využít situace, když už tedy tady jsi:-)Snažím se pochopit ovládání stresu,hledám všude kolem sebe.Mám puzzle a chybí mi nejdůležitější části.Měla jsem(ne)návštěvu.Klasika podomní prodejci levnějších paušálu od telefoniky.Velmi mě zaujali,dva chlapy jeden mladý a druhý starší.Mladý byl typický cholerik,alfa samec,nabušené svaly.Druhý byl starší pán,takový rozumbrada,co si stres drobil na malé kousky a odůvodňoval si ho.Mladý se nabídl,že to úřednicky za nás vyřídí.Prosím,nech sa páčí:-)Tak se představil jako můj syn a mluvil mým jménem.Ten rozhovor trval cca 15minut,doslova s tou operátorkou manipuloval tak aby dosáhl svého.Měl můj obdiv,švihla bych s tím už po třech minutách a tak jsem rychle využila moment zaskočení a obdivně ho pochválila.Nachytal se:-)Okamžitě mu z huby vyletěla odpověd: kdybyste vydělávala jako já,taky byste se to musela naučit.Nedala jsem se a tlačila dál,jak zvládá tento stres, jestli cvičí atd.atp.řekl mi,že doba vyžaduje jí jít vstříc,a nečekat až přijde ona za tebou,protože je to nesmysl.Tohle už vím,na to jsem si přišla sama.Ale, nějak mi uniká ...že by k tomu stačila jen motivace???
Zewa,omlouvám se zakladatelce témy!

p.d.

Hej, a ak si niekto mysli, ze je zdravy, tak to len znamena, ze mu nezistili tu spravnu diagnozu.
Ak niekto saje inemu energiu, tak to znamena, ze jej ma sam malo, co je logicke, ale na strane druhej si myslim, ze s takym clovekom je amen, ak ma potrebu vysavat inym energiu a moze cakat, ze v blizkej dobe ochorie a to dost vazne.

poPotvorka

Nemam moc v laske upirov, sice mi neublizuju ,len vysavaju moju energiu a potom sa mi moc drieme :DD
inak pekne prispevky ludkovia ;)

Deria

negativna energia sa vie sirit ako pliaga, ak si to neustrazime.:) a potom sa to odraza aj na zdravi. negativne naladeni ludia nemaju ani moc priatelov, no kto uz ma chut na pochmurnu naladu a vecny pesimizmus? preto ludia s velkym optimizmom a dobre naladeni su uspesnejsi. ludi podvedome pritahuju optimisti, kazdy ma svojich starosti dost a hlada skor akysi ventil.
moje motto: pokial nejde o zivot, ide o hovno!:) inac sa da kazdy problem riesit.