Svet nema rad negativnych ludi?

jedulka

p.d. oni mě stále přesvědčují o opaku.Mám prý úzkostně depresivní poruchu,těžkou,chronickou,neléčitelnou - no, řekni působím jako depresivní člověk? Mě se nezdá ...

jedulka

p.d. ...víš co?Taky jsem si myslela, že mě špatně diagnostikují a špatně léčí!!! Musím si tam s nima udělat pořádek.

mlcaniejniat

je to psychicky velmi vyčerpávajuce,oberá energiu zo života.Vlasnte je to akoby zapieranie života lebo nedáva šancu veci vyriešit.Už hned hovorí, nie, nie lebo to je aj tak zbytočné aj tak to nevyjde aj tak raz, je to strata času.Viem čo hovorím presne taku mám matku nič pozitívne do života, je to zapieranie života,su to neštastný ludia.Kdež to pozitivne naladený človek aj ked to nevyjde ešte stále dufa verí a pokuša sa negativny ani sa nepokusi hned na začiatku všetko zlikviduje svojim negativizmom ani sa nepokusi.Od taký ludi sa treba vzdialovat nepripustat si ich.Myslím tým pádom ani nemaju na čo spominat, lebo do ničoho sa nepustili alaebo máločoho pripadaju mi ako obrnený s malou fantáziou, pesimizmom a v mladosti ako starci ved NACO. TAM NECHOD SPADNES, TO NEUTIERAJ ROZBIJEš, TAM ZNáSILNUJU SOM POčULA,DAJ POZOR PODIDEš POD VLAK,POUZOR ANI NESKUS SMYKNEš SA ROZBYJES SI HLAVU,POčULA SOM ONA JE TAKá ANI SA NEPRIATEL S NOU mat taku matku je velmi tažké.

p.d.

Vies, psychiatricke diaznozy nie su lahko diagnostikovatelne. Cize mozes mat nieco ine a preto si schopna mat vztah. Ak by si mala tazke depresie, tak z postelne nevstanes.

jedulka

říká se, že zlo tvoří zase zlo.No negativismus nemůže toho druhého pozvednou k dobré náladě,ale bude taky negativní(podřídí se)aby se z toho nezcvokl.
P.D. nějak mi to stou depresí nesedí...proč mám deprese já,když mám rodinu,milujícího muže,děti,kamarády,koně, lidi na fóru...a přesto mám deprese.Ano jsem v nich hluboko v sobě,ale nikomu neubližuji.Když se mě někdo na něco zeptá snažím se co nejlépe odpovědět, jen sama od sebe neřeknu nic.To je všechno jak se u mě projevuje.Ale jak jsem řekla s ní se dá lépe vypořádat,než s panikou.Na tu žádný recept nemám, neznám a ani nevím co s tím.Když začne mám tak tři vteřiny něco se sebou udělat, jinak jsem mimo ....úplně!Ani OCD mě takhle nedostanou, ani žádná fóbie kterou mám.Ta je opravdu jen a cviku, dát si s tím práci a do 2-3 měsíců ti zmizí.Akorát se mrcha ráda vrací :-)))

jedulka

s depresí se při troše snaze dá zbavit,nesmí být ale až tak hluboká,jak jsem výše psala.
Anjelik>...máš pravdu,myslela jsem si,že to bude o tréninku, ale dá se to zevšeobecnit na všechny lidi? A jaké by to mělo být? Rozumíš,takový univerzální recept pro každého.
Mě to zajímá ohledně dětí.Mám vnučku 7 let,dodnes jí vychovávala dcera tak ,že jí div neutírala prdel.Jo? A holce je sedm a neumí si koupit a zaplatit prodavačce za pamlsek pro sebe ...a jiné věci.Tak si říkám, jak učit děti,aby byli odolnější proti stresům a nedopadali jako my.Taková prevence, cvičení už od dětství ...je-li to vůbec možné

jedulka

Ked som bol v nemocnici, tak som mal depky, tak mi to bolo jedno, kto je pri mne.
můžu říct,že to tak je.Nejhorší na tom je že by tě nikdo nezastavil,aby ses nezabil.Mě zachránily jen tak velké bolesti,že jsem se nemohla hnout.

jedulka

p.d ...vždyť jsi to napsal dobře...co se děsíš, mít odpověd od odborníka,ještě se smyslem pro inteligentní humor co můžu víc chtít?

p.d.

No, mozem to povedat aj uplne na rovinu, ale potom sorry.
Depresivni ludia su skor zamerani na seba, do svojho vnutra. Potom je problem v socialnych kontaktoch a problem zalozit si rodinu a tak.

Ajlunka

je to smutne hlavne pre tych ktori zato da sa povedat nemozu ze su pesimisti...ja zas naopak neznasam optimistov..nechapem preco neexistuje pre pesimistov pocopenie a optimistov kazdy chape a je to ok