busenie srdca

lizzy

pre elviru:mam rovnake priznaky ako ty...chodim aj na kardiologiu,beriem lieky na znizenie tlaku a aby sa mi netvorili krvne zrazeniny ale to busenie ajtak nevedia z coho mam.este chcem ist na endokrinologiu.ale skus cvicit..mne je po cviceni dobre..proste skusaj vsetko hlavne bud v klude..psychika je v tomto velmi dolezita ako vo vsetkom.papi

moca82

sigi: tvoje príznaky sú skoro také isté ako mam ja. teraz ma majú poslať na test na tetaniu. mam velku pravdepodobnost, ze ju mam. beries aj nejaké vitaminy alebo tabletky?

sigi

nevie niekto poradit?Zacne sa mi tocit hlava,zovrie mi zaludok,je mi na odpadnutie som biela ako stena potom sa mi rozbusi srdce az mam pocit, ze mi vyskoci z hrude a nasledne mi zladoveju ruky.Taky zachvat mam aj v klude aj pri namahe.Este len chodim po vysetreniach

zuzzana

aj mne sa stalo niečo podobné a po všetkých vyšetreniach som skončila u psychyatra a pomohol mi diagnoza bola úzkosť

bella82

BUSENIE SRDCA MI ZACALO KED MI ZOMREL OTEC TIEZ SOM CHODILA PO VSETKYCH VYSETRENIACH BOLA SOM UZ AKO TAKY HYPOCHONDER PAT KRAT SOM BOLA NA INTERNOM VYSETRENI PROSTE OBEHALA SOM VSETKYCH DOKTOROV AZ NA KONIEC MI MOJA INTERNISTKA ZYSTILA ZE MAM UZKOST (DEPRESIE) BOLO TO HROZNE 5 TYZDNOV SOM STRAVILA NA PSYCHYATRII ALE MI TO POMOHLO AJ KED SOM NA LIEKOCH ALE JE MI UZ TERAZ DOBRE TAKZE MOZETE TO MAT AJ Z PSYCHYCKEJ STRANKY PAPA

janík

búšenie srdca býva obyčajne spôsobené jeho slabosťou-táto môže mať rôznu príčinu napr.prílišné potenie,slabšie pľúca,slezina,jang obličiek....treba posilniť srdce-akupunktúra