Hrozná bolesť uší v lietadle

ony

treba hlavne otvorit vetracie ventile nad hlavou v celom lietadle aby sa tlak dokazal skor vyrovnat.....alebo si dat precistit usi u doktora,....

Lumik

pri pristavani mozno treba vyrovnat tlak fukanim do zapchateho nosa, ako potapaci, tu som nasiel nejaky navod aj s vysvetlenim: www.freediving.sk

marek stefula

predavaju sa specialne stuple do usi plastove ktore pouzivuju piloti stihaciek take spiralovite...mne to neskutocne pomaha pri lietani

- mira

Prestaň ich jedávať.
A prečistíš sa tak, že zaradíš zelniny a neobrusované obilniny. Obsahujú vlákninu, spolu sú zásadotvorné a prečisťujú od hlienov.

Joo

su take kvapky no neviem nazov ,treba zajst k lekarke ona bude vediet o co sa jedna ,proste kvapky roztahuju eustachovu trubicu a urcite ti zaberu .... alebo skus sa opytat v lekarni (neviem ako na slovensku ,ale v zahranici sa daju i kupit)

amixel

mala som aj žuvačku a snažila som sa aj prehltať, no tá bolesť bola hrozná..predtým som mávala zápal stredného ucha aj tento rok som už mala..takže mám prestať jesť mliečne výrobky,sladkosti,bielu muku a nasýtené tuky?ako sa môžem prečistiť?

malickaaaaa

aj ja som mala ten problem, potom sa nejako sam stratil, ale ako uz niekto nizsie radil urcite maj zuvacky pri seba a casto prehltaj - tak by nemalo zalahnut v usiach...
a s tym pichanim -neviem pocula som, ze pomoze dat si plastove pohariky na usi, a ked pises ze je to len ked sa pristava tak za tu chvilku ich tolko podrzis... :)
mne kusik pomohlo ked som si len dlanami zakryla, tak nabuduce vyskusaj :)