Znovu potracam..

Príspevok v téme: Znovu potracam..
LULU32

Viem, ze cez net mi nikto nepomoze, ale aspon to dam zo seba von.
Zistila som ze som opat tehu, aj ked som sa najprv bala koli okolnostian, nakoniec sa predsa na babo tesim.
A znovu zly sen, spinenie, postupne krvave stopy, duphaston, nic nepomaha, uz len cakat par dni na ultrazvuk.,,,,
Neviem, preco to osud tak zariadi, kto tuzi po dietati nedocka sa.....

GoFruit

super tesim sa s tebou, len mysli pozitivne a prihovaraj sa mu, povedz mu ako sa z neho tesis, ako ho lubis, ono to vsetko vnima, kazdy tvoj pocit, vela stastia

rriva s

opica asi maš velmi zlé skúsenosti a hadzeš všetkých do jedného vreca. mne osobne alternatíva pomohla ale vždy si necham vysvetliť čo načo potrebujem ako to bude účinkovať a aj sama sa zaujímam aby som mala aspoň základne vedomosti. a pýtam sa aj lekára. ak by mi odrazu niekto núkal vela odrazu, bolo by mi podozrivé že chce predať. treba byť opatrny. každy ma nejakú skúsenosť a ak niekto niekoho pozná kto mu pomohol tak si myslim že je dobre ked to povie resp, napíše aj ostatným. ja by som sa inakšie nikdy nedozvedela že je nejaka biela pyramida ty si o nej vedela? pozrela som si stranku a majú tam zaujímave veci.nič neponúkajú informujú a vysvetlujú ako to funguje. spájajú viac učení a každy sa môže rozhodnúť

staza b

ked placebo tak placebo ja viem o tom svoje .nepovedala som že nemá isť lulu k lekárovi ale sú veci medzi nebom a zemou a tie fungujú je mi luto ale ak ťa človek vidí prvý krat v živote a povie ti presne čo ťa trapi bez toho aby si otvoril ústa a niečo povedal tak ti ovisne sanka. to naštuduj vo fyzike a vysvetli mi to . ja som nepovedala že mam v spalni zrkadlo a on mi oznamil že tam máme zrkadlovú stenu. dnes už nemame naučili sme sa ako chraniť energiu bunkám

Jefitto

Milá staza. Ak si myslíš, že naozaj pomohla zmena spálne, tak to som skorej za to, že to bol placebo efekt (aj keď v prípade tehotenstva neviem, či existuje nejaké placebo :O )

Ak si fakt myslíš, že existujú nejaké tieto energetické bludy, tak si na veľkom omyle a naštuduj si základy fyziky ohľadom energie

opica

nie som zatrpknutost..len ma hneva, ze niektori na vsetky fora hadzu linky na svoje zazracne metody, tie iste pouzivane na rakovinu, neplodnost, na vsetko...

nebudem menovat tu jednu z tohto prispevku, ako sa ohana tym, ako je to bezplatne...ano, konzultacia je bezplatna, a potom ti nanuti milion pat super zdravych doplnkov..

poznam jednych, co na podobnej hluposti a dovercivosti dobre zbohatli a doteraz maju z toho biznis, a sami hovoria, ako to funguje...

jasne, moze alternativa pomoct, ale zas...nezda sa vam podozrive, ze si niektore individua robia reklamu vo vsetkych zdravotnych prispevkoch?

ja by som najprv sla to riesit k lekarovi, dva potraty nahoda nie su

staza b

nedopísala som vetu a vyzera to akoby sme tú rodinu nemali. mame 2 deti zdravé cera ma už 12 rokov. teda keby sme neboli vtedy navštívili toho pána dodnes nemáme rodinu . všetko dobre

staza b

nahodou som otvorila forum hladala som niečo iné ale zaujala ma téma a pripad lulu. milá opica dodnes nemáme rodinu, nachodila som sa po lekároch ja aj manžel všetko bolo dobre a predsa som nemohla otehotnieť. a vieš kde bola chyba? neuveríš v spálni sme mali zrkadlovú stenu, elektroniku, zle umiestnenú postel a obaja rozhádzaný energetický systém. pomohol nam liečitel a priznam sa ked povedal zmeňte spalňu tak som si myslela že si robí dobrý deň. niekto ti radil pyramidu nerobil to pre reklamu asi vedel prečo ti tak radí. bol to pán liečitel z bb.

rriva s

odpoved opice je len zatrknutosť a neskúsenosť. ved nech žije a nechá žiť. andulka píše o energetike asi má s tým skúsenosti načo by to radila a že ponúka pozrieť vebovú stránku tak to nie je o reklame ale o tom ako to môže fungovať. ludia hlcú lieky majú z toho kopec dalších problémov, nič nevyriešia a ešte sa tvária akoby nič, kyselina listová je dobra vec a nájdeš ju vo všetkých zelených potravinách, neboj sa jesť prirodzené veci tým si neublížiš.určite treba spolupracovať s lekárom, vyber si takého ktorý má povesť dobrého odborníka ale musíš bojoveať aj sama. držim palec a nečítaj rady opíc

ddana

LULU32, rozhodnutie je na Tebe, ale v prvom rade by som sa pýtala na hemostatickú ambulanciu, ktorá Ti vyšetrí krv na už spomínanú trombofíliu, ktorá môže byť jednou z príčin potratov. Do okienka vľavo hore napíš trombofília a nájde tu veľa diskusií na danú tému.