pátranie po otcovi

Príspevok v téme: pátranie po otcovi
lolitalana

Otec mojej 2 rocnej dcerky neplati nam vyzivne,pravda ani nema ju na mene,lebo nechcel ju brat.Podala som ho na sud kvoli urceniu otcovstvsa,no nikdy neprisiel Sud mu dal 3 rozne terminy,no ani sa neozval.Dokedy moze hrat takto sudom?,Volala som tam a ze ho patraju ho policajti,ale ani na prechodnej adrese ho nenasli.Som zufala,lebo nemozem robit ziadne ine kroky,len cakat kedy ho najdu.Neviem,ci to policia bere vazne,lebo podla mna podla jeho mobilu by ho mohli najst.Pritom vsade vravia,ze detske prava beru seriozne.No neviem.Ma niekto skusenosti??alebo vedomosti,co ake kroky spravi policia aby ho dostali na sud..

lolitalana

to hej,ale vsetko tak pomalicky ide,bez urcenia otcovstva nemozu mi dat nic ani náhradné vyzivné ved neni uvedeny otec,a to by som chcela aby bol,no ked sa nedostane na sud ani poicajti ho nechytia,takze mozem len cakat a cakat.preto som zvedavá ci berie sud,stat dohromady tie detske naroky seriozne alebo lahostajne...

Carie

No to neviem, ale dokym ti on neplati vyzivne mal by to robit za neho stat a neskor si to od neho narokovat, takze osidena by si byt nemala.