Tampony

Príspevok v téme: Tampony
emily16

Ahojte viem ze je tu vela tem na tuto temu ale nenasla som to co som chcela.
Dost dlho pouzivam vlozky no uz sa mi nechce stale menit a stane sa mi aj niekedy ze preteciem:-(
Preto by som chcela prejst na tampony.Ale neviem aku velkost si mam kupit.Je mozne ze ked budem mat tak preteciem?A ako casto sa menia? a ked mam strasne silny menzes tak nepreteciem aj tak?pretoze z vlozkymi som pretiekla.A ked chodimdo skoly a som v nej 8hodin tak si ho musim vymenit alebo ho mozem vymenit az ked pridem domou diki

Interaktivna

tampony...no je to cudne....mno sa citim s nimi lepsie,ale potom ked vyberam tak to strasne stiiipe!!ale je to lepsie ako vlozky

amily

vobec sa nemusis bat pouzivat tampony.maxim doba kolko mozes mat jeden tampon je myslim 8 hodin,ale aj tak,ziaden tampon by si nemala mat tak dlho!ja si iich menim tak po 4 az 5 hodinach.a samozrejme ze s tamponom sa da pretiect,ved to nie je stupel ze sa zustuplujes a nepojde to von.ked nasiakne,samozrejme ze krv ide von.postupom casu sama zistis ako casto si ich menit.a su fakt super!ja uz ani nepouzivam vlozky-tie iba na noc,lebo ked dlho spis,vtedy by si nemala mat tampon.s tamponom ani necitis ze mas menstruaciu.je to uplne ine ako pri vlozke.kto ich raz vyskusa,uz sa k vlozke a tej potop pod sebou nevrati,ver mi :))

secretkaa

Ja pouzivam tampony asi rok a zatial som nemala najmensi problem...som dost pohodlna, takze si vacsinou davam ob super, aby som nemusela tak casto vymienat. viem ze by sa to nemalo...parkrat sa aj mne stalo ze som pretiekla, ale to som mala velmi silnu menstruaciu. v tom pripade to poistim este intimkou :)

moniqa87

lentilka007 aj s tamponom moze pretiect a velmi lahko, hlavne ked ma silne krvacanie a nevie odhadnut spravnu velkost na zaciatku...

lentilka007

awojky=D takbaby poviem vamze tampony su super ve a ked si precitas papierik k nim zistis ze by si si ich mala menit castejsie ako vlozky teda kazde 2 hodiny.. nejako tak.. a nikdy sn im nepretecies ci mas kramy slabe alebo silne:DD

1212

odporucam navstivit stranky mooncup uk, menstruacny kalisok sk alebo cz, latkovky. cz a hlavne bloody mary cz a najst problematiku tamponov, mozno budete vlmi prekvapene.ak nemate zdravotne problemy tak uprimne gratulujem!existuju aj ine alternativy. nie som reklama!!!ale ak nieco pouzivat priamo do tela treba o tom vediet a mat moznost vybrat si, lebo staci doplatit raz a uz sa to vlecie stale ojedinele to moze byt aj fatalne

moma

Podla mna su tampony super vec, pokial si ich vcas vymienas a s cistymi rukami. Do skoly som nosila tampax - s aplikatorom. A preistotu, aby som nepretiekla, dala som si slim vlozku... ale este sa mi to nestalo. Mama by ti mohla pomoct... ale ja som to tej svojej nehovorila.. naco?

Dee

no to zalezi od tvojej maminy. Moja nemala broblem pochopit to, ale ja som tampony pouzivam len pri sportovani. Myslim, ze by si sa mohla zdoverit mame. Skus a uvidis. Ona tampony nepouziva?

emily16

A bude lepsie ked to poviem mame alebo si to necha pre seba ze chcem s nimi zacat?alebo tie maju na to iny nazor a nemam jej radsej nic hovorit?