Cinstina alebo Arabcina....

Maoam

Ovecka: nauc sa oba, v buducnosti ich oba mozes vyuzit, nahoda je blbec, co ty vies,na co/koho natrafis a mozes byt potom rad, ze vies AJ ten jazyk ;-)

lost

cina ma zlato.. stavil by som na nu na ukor arabov.. (tam zase cestovny ruch moze prekvitnut, postavia umely kontinent atd :) )

osobne neverim ze je konecne mnozstvo ropy, podla mna ju Boh dolieva potajomky a je jej nekonecno..

0vecka

2 bebee ale svajciarko je dost naciolalisticke... tam sa tazsie hlada praca... no co sa rustiny tyka tak pochybujem ze je tazsia ako nemcina... (pre slovana)

tie zasoby su dost taka neurcita zalezitost mne vravel moj tatko ze ked on bol na vyske a to boli nejake 60te roky tak sa hovorilo ze ropa vydrzi este 30 rokov... teraz sa tiez hovori o 30 ale kazdy uznava ze to tak vobec nemusi byt... okrem toho mne staci ked to vydrzi 40 rokov :) potom uz budem mat po produktivnom veku....

bebee

To su nazory mojich byvalych ucitelov na medzinarodnom obchode. Samozrejme su to len odhady, lebo staty informacie o zasobach prisne taja, alebo ich udavaju nepresne. Na druhej strane je snaha o trend prechodu na alternativnu eko energiu aspon v ramci Europy, preto ucit sa Arabcinu z tohto dovodu je naivne a podla mna aj hlupe. Ak by si napisal, ze sa ju chces ucit kvoli bigamii, ze sa tam chces prestahovat a mat 10 zien, tak to ti ju schvalujem:D
Rustina nie je taka lahka, ved vyskusaj, uvidis.
Francuzstina sa pouziva aj v niektorych Svajciarskych kantonach a Svajciarsko mi na tom z ekonomickeho hladiska nepripada zle...

0vecka

to si nemyslim... odkial mas tuto informaciu???

francuzstina mi tiez pride zbytocna... tou sa hovori vo francuzsku a kanade...a este na miestach tore su na tom ekonomicky dost zle ...

a rustinu sa naucim aj s rukou v zadku :) tu si nechavam na potom...