Cinstina alebo Arabcina....

lost

resp. podla mna ak budes expert v danej oblasti, tak mas jedno v ktorej krajine si, najmu si tam tak ze o plate budes horzodovat skor ty nez pomery v krajine :) (ak nie tak stale mozes zalozit vlastnu firmu a vyuzit sikovnost tak.. ci je to obor kde sa to neda?)

0vecka

2 lost a co budem robit na bahamach? predavat banany?

ale to je tu take ze v podstate som na tom o nieco lepsie ako na sk ale principialne to nieje az take terno...

lost

bahamy :

0%

Government Tax Revenue is derived from the following sources:
- Import and export duties
- Property tax
- Motor vehicles
- Gaming tax
- Tourism tax
- Stamp tax
- Company fees

Borci :D

0vecka

2 lost ale v mojom obore dostanem v saudskej 6-8k v eurach myslim ze su to dostatocne peniaze na to aby som nepodnikal... navyse ceny su tam ovela nizsie ako v europe... ale asi tam bude chlast drahsi... ale zase az tka nepijem...

lost

0vecka

ano ale to ked sa zamestnas u niekoho, ale ak chces podnikat tak musis platit dane.. a ked sa uz mam ucit jazyk, tak by som chcel podnikat a nie makat na niekoho :) (defacto to zdanene mas, 9% do socialneho fondu a 9% do ineho ci co..) presne ako u nas superhurba a hruba mzda ci ako to je..

proste neexistuje krajina, kde by si mohol prijat peniaze ktore nemusis zdanit :) z coho by potom zila ta krajina? i ked saudi to ma fajn lebo ma 85% dan na tazbu ropy.. ale tak to maju LUCK..