Aké granule odporúčate pre šteniatko labradora od 8 týždňov?

alicazazrak

my kŕmime BRIT CARE PUPPY LAMB & RICE je to pre 4-16 týždnov, teda mz už budeme prechádzať na veľké granule, ale určite ostaneme pri tejto značke

keksik333

Ahoj :) tak pre aké granulky ste sa napokon rozhodli? My vieme, že chceme určiť brit monoprotein konzervy lebo tie ten náš nezbedník miluje ale granulky by sme tiež najradšej od značky brit...ale necháme si poradiŤ ;)

ivana12

Mam tiez labradora a ked bol malicky davali sme mu granule znacky Acana - velmi vyborna kvalita granul a aj psikovi chutili, dokonca maju granule vyhradne len pre labradorov na posilenie klbov na ktore je labrador nachylny, alebo tiez dobra znacka granul je Happy dog.
Royal Canin - vela ludi to pochvaluje..ale nemyslim ze to je az tak kvalitne krmivo :)

miselka007

noo presne Jefitto, nas sice zere tie granule ale dostava pravidelne denno denne surove maso... a samozrejme denny pohyb koli svalom :)

Jefitto

To ako nemôžete dávať svojim živočíchom žrať to, čo žeru od prirody? Prečo mu nedaš mäso, ale take granulovane sračky?

miselka007

levandulka23 nas zverolekar preferuje v ordinacii znacku royal cannin.. tieto ontario co kupujeme mi tak tie nema... a vobec mi neponukal tie ich co tam mal.. este mi povedal ze nech to ani nekupujem lebo zbytocne vyhodim peniaze za to... tak ja som sem len napisala to co mne povedal lekar... my sme s ontariom velmi spokojny, mame stafforda a hlavne je ze jemu chutia :)
tak ak ma tvoj havinko citlivy zaludok, tak to je potom ine.. jasne ze mu treba najist hlavne take ake jemu vyhovuju :)

levandulka33

Royal Canin su nahodou dobre granule, nas pes ma od malinka citlivy zaludok a vela typov granul neznesie a prave Royal ma rad a nema s nimi problem, zverolekar Miselkin chcel asi aby nakupovala u neho jeho znacku. Porad sa s veterinarom Labradorka, alebo v chovprodukte ti tiez radi poradia, nasmu chutilo aj masko pre steniatka Pedigre v takych sackoch...

miselka007

urcite Royal cannin a Pedigrie svojim psom nedavajte.. zbytocne im s tym len skodite.. su to obycajne drahe sracky a uz aj granule z Tesca su lepsie... ked som bola u zverolekara a pytal sa ma ze ake granule davame psovy, tak mi povedal, ze len dufam ze nie pedigrie alebo royal, ze to je uplny humus.. takto mi to povedal, len som kukala na neho.Tak som mu povedala ze nie, take nema ale ma Ontario. Toto su velmi dobre granule, sice malo zohnatelne v obchodoch a preto treba objednavat... maju vela proteinov a zivin ktore pes potrebuje na rast a vyvin... a samozrejme ze granule ktore najviac smrdia tak tie su najlepsie, to mi tiez zverolekar povedal...