Nulová diéta

Tomas12345

fast9 :

Je to nebezpecne lebo organizmus potrebuje jedlo, inak začne slabnút a krvný cukor môže poklesnut na nebezpecne nízku uroven. Hladovka telo velmi oslabuje.

fast9

preco by to malo byt nebezpecne? chce schudnut 7 kil, takze ak nie je anorekticka, tak podvahou asi netrpi.

ja by som v tom videl zdravotne prinosy - vid zdroje na internete. akurat neviem, ci kava tomu pomaha. avsak mlieko by sa nemalo pit.

Defcon

Je to dobra dieta, isto schudnes aspon po dobu prvych 21 dni. Potom ked zacnes cosi jest, tak organizmus sa bude za kazdu cenu doplnit zasoby tuku.
Samozrejme su tam aj dalsie pozitiva. Nic nebudes zvladat, ci fyzicky, ci dusevne. S tym dusevnom by som si hlavu nelamal, kedze ides drzat takuto dietu, tak to v hlave mas tak ci tak vymlete, ale priprav sa na to, ze fyzicky budes na dne. Voda ti energiu neprida a zasoby tuku ti dodaju energiu naozaj len na zaklady zivota.

Elizabeta1991

Ako moze chciet niekto robit nieco dobrovolne o com napise, ze vie, ze je nebezpecne? :D
Skus sa pozriet na prodietix.sk.. je to nizkosacharidovka, teda nemas nuly, ale nizke davky cukru, no je minimalne overena a ucinna.. a nie je to extrem. Nic extremne nie je pre telo OK!

RNG

Akonahle telo nedostane urcite latky, snazi sa vypnut a tie latky co najviac zachovat. Takze je tozla a nebezpecna pre zdravie metoda na stracanie tuku, kde treba telu naopak naznacit, ze je toho tuku dost a vtedy ho zacne palit.

jullia

Mne nerobí problém držať hladovky, len jediná vec, bez kt. nemôžem byť, je káva. Mám prvý deň skoro za sebou a cítim sa super. Niesom ani hladná a cítim sa tak dobre...prázdna:)
Chcela by som touto diétou schudnúť tak 7kg a myslím, že by to mohlo ísť, vychádza to na deň pol kila čo pri tejto diéte je celkom reálne. Alebo sa mýlim? Mám kúpené aj prúžky na zisťovanie ketózy, ktoré použijem až o dáke 2dni kedže telo sa do ketózy dostáva tak po 3 dňoch.
Zvládnuť by som to mohla

tono991

pri tejto diete ide zrejme o navodenie ketozy (opravte ma niekto ak sa mylim), pri ktorej sa vyuziva telesny tuk ako zdroj energie. preto sa pije len voda, nie kaloricke bomby typu mlieko. myslim ze by si si mala nieco o ketoze precitat a spoznat rizika s nou spojene. a tiez pokial sa jedna o nebezpecnu dietu, tak by si mala zabudnut na napady typu "viem ze mam jest alebo pit len toto a tamto, ale ja si k tomu este pridam hento, toto a tamto"; mozu nastat zdravotne problemy ked nevies preco je pocas diety nieco zakazane. viac ako dieta si myslim ze by pomohla celkova zmena stravy a nejaky sport k tomu inak prides na to, co znamena jojo efekt. tot moj nazor, snad trocha pomohol a vela stastia :)

xxxxxxxxxxxx

podla mna nevydrzis viacej ako dva dni... a to asi som optimista ked si zvyknuta na papkanie tak z na obed budes mat take krce ze to vzdas...je to nezmysel. pri drzani 90 dnovej diety som zniesla jeden vodovy den za mesiac a poviem ti je to des...a 14 dni??? hmm...ked myslis...