Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

mam rakovinu?

Príspevok v téme: mam rakovinu?
livia_livia

HAk uzivam uz asi 3 roky kvoli uprave cyklu.. bez nej som mala menzes strasne nepravidelny.niekedy som ho nemala aj 5 mesiacov..potom sa zacala brat hak..potom som vysadila asi pred troma mesiacmi..ale potom som menzes nedostala tak som si sla znov apredpisat..menstruaciu som dostala a trva uz 8 den..a nevyzera to, zeby mala trebars zajtra skoncit..pred tym som mala menzes maximalne 5 dni. je to ok???na internete som citala ze to moze viest od zapalu az k rakovine.

zuzulko

neda mi aby som vas upozornila na energetickú nedostatočnosť bunkových systémov, ktoré nevládzu zabezpečiť spravny chod organizmu a vyradujú menej dôležité energetické dráhy preto na začiatku vynechá menzes a ked majitel buniek nereaguje a neregeneruje, a ide radšej k lekárovi pre umelé hormony, problémy sa hromadia a kolabuje pokračovanie je často kruté ale žial sme nepoučiteľny.
uplne od základu zmeniť životosprávu, dodržiavať pitný režim voda bez umelých sladidiel a farbív z prameňov prírody naberať do skla, umelé flaše ničia energetický potencionál. na úpravu používať fytohormony od energy alebo dichi osvedčené a nepoškodzujúce organizmus hlavne mladých dievčat. vela pohybu v prírode, na svetle, v lete bosky po tráve. to je len minimum vytrvalosť a viera v seba. držim palce

zuzulko

"Rakovina" nie je nič viac než posledný prejav extrémneho prekyslenia a toxicity buniek telesných tekutín a tkanív. Za týchto podmienok a pri dysfunkcii imunitného systému by telo predčasne zomrelo. Preto na svoju ochranu múdro začne zhromažďovať vnútorné toxíny, obaľovať ich a oslabené bunky super-kyslých tkanív zapuzdruje pod nepriepustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo ich ďalšiemu šíreniu. S týmto dôvtipným riešením obdrží majiteľ tela zmluvu na dlhší život.
My však tomuto úplne prirodzenému život predlžujúcemu procesu hovoríme "choroba" a starostlivo uzavretému kontajneru s jedmi "tumory". V dôsledku dlhodobej prípravy médiami nás táto "choroba" hrozne vydesí a nenávidíme ju ako peklo. Keď budeme počuť túto diagnózu spanikárime a urýchlene sa ponáhľame k "expertom" aby sme ich do toho nechali , pichať, otravovať to a páliť alebo vyrezať "tumor" s tým následkom, že sa koncentrované jedovaté usadeniny okamžite uvoľnia do krvného riečišťa, čo telo kvituje urýchlenou tvorbou nových "tumorov" - "metastáz".
Telo vytvorí "tumor" preto, aby potlačilo a upratalo jedy, ktoré nemôže inak vylúčiť a predĺžilo si život na tak dlho, ako len je možné, poskytujúc svojmu majiteľovi dostatok času k eliminácii internej toxicity. Ak je táto toxicita úspešne potlačená, telo postupne bezpečne odstráni všetky "nádory" a navráti sa mu zdravie. V opačnom prípade, ak interná toxicita nie je odstránená, bude telo zrýchľovať čistenie a stále rýchlejšie produkovať "nádory" aby vlastníkovi poskytlo poslednú šancu k záchrane. "Experti" ale tejto poslednej šanci hovoria "metastázovanie", proti ktorému "bojujú" agresívnymi život ubíjajúcimi chemikáliami, ktoré vysoko zvyšujú toxicitu v tele a ostro redukujú jeho samočistiacu schopnosť. Od tohto okamihu je osud majiteľa tela definitívne určený a umiera - nie na "rakovinu" alebo "tumor", ale na extrémne jedovaté liečebné postupy, intenzívne emočné zrútenie, zúfalstvo a stres.
čo možno najskôr začať s detoxikáciou.
Zmeňte životosprávu, regenerujte bunky. Jedzte len prírodnú potravu a hlavne -nezabudnite sa smiať.
toto je článok s portálov celostnej medecíny, o ktorom liečitelia ktorí vnímajú organizmus ako energetický celok hovoria už dávno. "Rakovina" nie je nič viac než posledný prejav extrémneho prekyslenia a toxicity buniek telesných tekutín a tkanív. Za týchto podmienok a pri dysfunkcii imunitného systému by telo predčasne zomrelo. Preto na svoju ochranu múdro začne zhromažďovať vnútorné toxíny, obaľovať ich a oslabené bunky super-kyslých tkanív zapuzdruje pod nepriepustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo ich ďalšiemu šíreniu. S týmto dôvtipným riešením obdrží majiteľ tela zmluvu na dlhší život.
My však tomuto úplne prirodzenému život predlžujúcemu procesu hovoríme "choroba" a starostlivo uzavretému kontajneru s jedmi "tumory". V dôsledku dlhodobej prípravy médiami nás táto "choroba" hrozne vydesí a nenávidíme ju ako peklo. Keď budeme počuť túto diagnózu spanikárime a urýchlene sa ponáhľame k "expertom" aby sme ich do toho nechali , pichať, otravovať to a páliť alebo vyrezať "tumor" s tým následkom, že sa koncentrované jedovaté usadeniny okamžite uvoľnia do krvného riečišťa, čo telo kvituje urýchlenou tvorbou nových "tumorov" - "metastáz".
Telo vytvorí "tumor" preto, aby potlačilo a upratalo jedy, ktoré nemôže inak vylúčiť a predĺžilo si život na tak dlho, ako len je možné, poskytujúc svojmu majiteľovi dostatok času k eliminácii internej toxicity. Ak je táto toxicita úspešne potlačená, telo postupne bezpečne odstráni všetky "nádory" a navráti sa mu zdravie. V opačnom prípade, ak interná toxicita nie je odstránená, bude telo zrýchľovať čistenie a stále rýchlejšie produkovať "nádory" aby vlastníkovi poskytlo poslednú šancu k záchrane. "Experti" ale tejto poslednej šanci hovoria "metastázovanie", proti ktorému "bojujú" agresívnymi život ubíjajúcimi chemikáliami, ktoré vysoko zvyšujú toxicitu v tele a ostro redukujú jeho samočistiacu schopnosť. Od tohto okamihu je osud majiteľa tela definitívne určený a umiera - nie na "rakovinu" alebo "tumor", ale na extrémne jedovaté liečebné postupy, intenzívne emočné zrútenie, zúfalstvo a stres.
ANI NA OKAMIH sa "rakoviny" nebojte, NIKDY k nej neprechovávajte nenávisť a nebojujte s ňou! Musíte ju z celého srdca MILOVAŤ, vľúdne k nej hovoriť, a čo možno najskôr začať s detoxikáciou.
Zmeňte životosprávu, regenerujte bunky. Jedzte len prírodnú potravu a hlavne -nezabudnite sa smiať.

Nadej teštes

Svetovou odbornou tlačou prebehla odborná informácia, ktorá potvrdzuje správnosť 35-ročného výskumu Dr. J.K. Tento výskum sa zaoberal úlohou vody v ľudskom tele.
Už 12 rokov úspešne lieči ľudí zo všetkých chorôb. Táto informácia potvrdila liečivý účinok tejto liečivej vody od Dr. J.K. God's Golden water lieči komplet celého človeka a treba ju piť aj zdravým ľuďom na prevenciu !. Sme veľmi potešení, že svetové výskumy potvrdzujú protirakovinové účinky tohoto lieku a jej liečenie. Písal som mnohokrát o účinkoch God's Golden water , no vždy mi to na tejto stránke zmazali hoci som nikdy nedal adresu ani nič nereklamoval. Z toho môžete usúdiť aká je zaostala odbornosť na tejto stránke. Veď sa snažíme pomôcť najprv našim slovenkam a slovákom.Tento vynález je rýdzo slovenský s prispením svetových odborníkov a výskumníkov. Dr. J.K

RNG

Zapaly su sposobene roznymi mikrobami, ktore sa mozu premnozit na vyluckoch, ktore sa nedostavaju prirodzenou cestou von
Hormonalne poruchy sa daju riesit prirodnymi potravinovymi doplnkami, normalizacia menzesu sa da velmi casto upravit branim 2 gramov yamu denne(standardizovany na obsah 10% ucinnej latky, Diosgeninu)
Rozne umele hormonalne lieky narobia casto plno skody, najma velky a prudky narast rakovin prs tomu dnes mnohi lekari pripisuju, hoci medicka masineria to dosial vehementne zapiera.

livia_livia

ja som to prestala brrat preto, pretoze som chcela vidiet ci menzes dostanem prirdodzenou cestou.ani naznak.preto musim brat zas tablety

zuvinka

Neboj sa, netreba hneď za tým vidieť rakovinu. V prvom rade si treba uvedomiť, že HAK ti neupraví tvoj prirodzený cyklus, pretože tvoje vaječníky počas jej užívania neprodukujú vajíčka (sú odstavené) a tak máš v podstate "pseudomenzes". A keďže si už aj predtým mala problémy s prirodzeným cyklom, tak teraz po vysadení HAK sa to vrátilo do starých koľají, blbne ti cyklus. Tým, že si sa po troch mesiacoch zase vrátila ku užívaniu, tak tvoje telo zažíva opäť nápor hormónov a zato môže byť také dlhé "krvácanie", lebo si opäť zvyká na tabletky. Nie som lekárka, ale osobne ti nedoporučujem raz brať, potom si dať len pár mesiacov pauzu a zas sa k nej vrátiť.. treba si uvedomiť, že predsa len sú to hormóny, je to chémia, čo riadi telo.

Liliana65

podľa mna to, že si prestala brať antikoncepciu, čím sa zmenil prísun hormónov, viedlo k tomuto. Nemohla si čakať, že po vysadení antikoncepcie budeš mať rovnaký cyklus, teda nemusí byť pravidelný a kludne môže byť dlhší alebo kratší. Nehovorila by som hned o rakovine, ale mala by si zájsť k svojmu doktorovi a riešiť situáciu, možno si daj preistotu spraviť testy, ak ti to pomôže, ale ja si myslím, že to nebude rakovinou a hlavne aký bol zdroj, kde si čítala takúto vec?