Chcem byt krajsia

Príspevok v téme: Chcem byt krajsia
anetka rubin

dobrý den chcela by som pomoc proste chcem vyzerat inak chcem byt krajsia ...ja si myslim ze som velmi skareda doslovne a je mi luto ze moje spoluziacky su tak krasne ...poterbujem radu ! mam slabo hnede vlasy oči mam hnede torchu väčšsie pery mam väčšie ... tvar podlhovastejsiu teraz to nosim bez ofiny lebo proste sa neviem spravne upravit aj ked sa vzdy do skoly nejako ucesem a pekne upravim ... poslem aj foto len potrebujem zmenu v tvari ... a vlasy mam ostrihane na postupno ale uz mi narasli

sidhar

Venujes svoju energiu nesprávnym veciam. Tvoja gramatika je príšerná. Aj keby si bola pekná, hlúposť krásu prerazí.

Carie

No taketo prirodzene pekne baby ked su so sebou nespokojne a chcu sa za kazdu cenu zmenit tak je to tragedia, lebo sa akurat spotvoria a zdeformuju plastikami, kuknite napr. na Kucherenko aka to bola krasavica a co je z nej teraz

Jefitto

Neviem čo sa ti nepači... a neviem prečo tu vlastne nedaju vekovu hranicu. Potom tu vypisuju deprimovan epuberťačky, a vymyšlaju si hluposti

lochness

typicke pubertalne decko, takzvana attention whore

"jaaaaj ja som ale skareda fnuk"
"jeeej kuasnucqa si cmuki xixi"
"ale nieeee to nie je pravda ale dakujem cmuki cmuq"

Deaaa

klasika, hovoriť o sebe že som škaredá, aby mi potom všetci hovorili že ale nie, nie si, si super.. a zvyšovať si sebavedomie :-D

kuko2

kúp si masku a parochňu alebo aspoň červenú gulu na nos podporíš onko. bud rada že si zdravá a mladá. pozri sa ako trpia deti na onkologiach, majú holé hlavy vypadané vlasy po chemoterapiach a liekoch tak čo smoklíš. usmej sa na seba alebo si pozri v telke reklamu na dobrú vodu. netreba aj na teba vyliať flašu?