Manzelka flirtovala

Príspevok v téme: Manzelka flirtovala
horton

ras sme mali doma navstevu a zbadal som ako moja zena navizala ocny kontak z jednim chlapom a zacala z nim flirtovat tak sa na seba pozerali as mi bolo zle nevedel som jej co povedat tak som jej povedal nech ide sa pozret na poschodie na deti ona ni od povedala ze je v setko ok ked odisli tak som sa jej pital co to malo znamenat ona povedala zenic nerobila ked som jej vravel ze bolo vidied ako z mim frirtuje tak potom povedala ze si to vobec neuvedomila prosim o radu co si mam o tom mislet a ci jej mam verit

kukucko

No v mojom pripade manzelku nevlastnim a ani ona mna. Pokial si bude plnit svoje povinnosti v rodine, kludne sa moze stykat s kym chce. Samozrejme, ked bude citit, ze to prehana, rad si o tom s nou pohovorim a mozme sa i rozist, pokial bude citit, ze s inym jej suzitie bude prinasat vacsiu spokojnost a pocity stastia. Uz nemame male deti, takze ziaden problem v tom nevidim.

J-ebko

Co Vám drbe!

Ženy treba pomilovať vždy keď to chcu,to je jedno,ktorá to chce a kedy to chce,ja to trtkám rad radom a často mi povie ,že naposledy sme boli vtedy..ja ani neviem!Hlavne,že mi ho dobre vycucá a ja zas ju spravím..všetko ostatné je o ničom...

alenka_maxova

horton, toto je asi 5 tema, v ktorej pises o manzelke, ako flirtovala s niekym....Si zrejme chorobne ziarlivy, rob s tym nieco ty. Nie tvoja manzelka...

dasa123

kukucko...to co tu trepete...to sa ti zda normalne,ked doma pred muzov.ocami a detmi vo vlastnom dome flirtuje zena s cudzim chlapom,chcela by som vidiet teba,keby ti toto robi tvoja zena a ak ti to nevadi,musis ju mat pekne na haku...nieje to normalne...urcite by sa mi to nepacilo

kukucko

normalka - proste sa jej pacil

hadam si nemyslis, ze Ty budes pre svoju zenu vzdy najlepsi a najkrajsi - vecna laska neexistuje, kazda laska raz pominie a odchadza pomalicky a nove lasky prichadzaju. Aj ja som zenaty a rad flirtujem s inymi zenami a co sa tyka ocneho kontaktu, tak to je uplna samozrejmost, ved zeny su ako kvietky na luke, tak rad by si odtrhol a privonal ale radsej sa len pokochas krasou ale urcite neprejdes lukou bez povsimnutia, to by si bol chory.