Strach zo skoly, nemam priatelov

Príspevok v téme: Strach zo skoly, nemam priatelov
Carellova

Milujem skolu.
Som mozno divna ale ja sa vzdy do skoly tesim. Mam to tam velmi rada a mam dobre spoluziacky avsak uz dva dni mam taky divny pocit a stres zo skoly..... bojim sa tam ist.... vysvetlim preco

Mala som jednu spoluziacku, s ktorou som travila vsetok cas ale vymenila ma za inu skupinku dievcat lebo si zevraj s nimi rozumela lepsie...... A ja som teraz sama..... mam kamaratky, so ziadnym dievcatom nemam zly vztah, sme dobry kolektiv a niesu u nas ziadne intrigy, ale som SAMA...... Som sice s dvomi dievcatami, ktore su akoby najlepsie kamaratky, s jednou z nich si perfektne rozumieme ale predsa je kamaratka s tou druhou a ja sa k nim tak akoby tlacim. Ona hovori ze ona ma ma rada a ze jej to vobec nevadi (je pre mna ako starsia sestra, je velmi dobra) ale citim sa nejak blbo. Dnes som dostala strasny strach ist do skoly :(
Je mi do placu ked si a to pomyslim... a nemam tusenia preco.

Dalsia vec co ma deprimuje je to ze ta spoluziacka s ktorou si rozumiem najviac odchadza na rok do anglicka..... A nebudem mat v triede dievca s ktorym by som si tak rzumela ...... Je mi z toho strasne....
Nechcem byt taky luzer ktory musi doliezat za inymi..... Ham,bim sa sediet sama a tak.... Mam z toho strasny stres.
Neviete mi prosim poradit ???

Budem velmi vdacna !
Dakujem

00H

Ja mam tiez kamosku ktora sa stahuje do Anglicka, ale ona este nevie na ako dlho.
Nevies do ktoreho mesta ide? Mozno sa stretnu☺

osol

a ty nemas moznost ist do anglicka? inak, ona tam bude tiez sama a musi to zvladnut, tak skus nejak takto rozmyslat
ja som to mala na strednej presne rovnako ako ty aj rovnako blbe pocity. nemala som s kym sediet, lebo uz boli dvojice, hoci si aj rozumeli horsie. a po gympli sa vsetky vztahy aj tak prerusili, aj u tych dvojic. ja som si rozumela s viacerimi, len to blbe sedenie ma deptalo. u teba sa to teraz mozno vyriesi, ked ta baba pojde do anglicka, tak mozes sediet s tou jej susedkou.

00H

Ahoj, aj ja som mala davnejsie rada skolu ale teraz mi je tiez casto do placu ked idem do skoly. Niektori spoluziaci sa mi vysmievaju ale mam niekolko kamosiek.
Pisala si ze ta tvoja kamoska odchadza do Anglicka. A si si ista ze na rok a nie na kratsie /dlhsie?

system

naco ti su najlsi kamosi ? nestacia ti len kamosi ? dam ti radu, maj len kamosov, potom ta take veci budu menej trapit, ked sa natebe naj kamoska vyprdne alebo pojde prec ;) nenamyslaj si blbosti ved onic nejde, a na druhej strane je to len zakladka alebo stredna, alebo aj keby vyska je to len docasne nebudes tam travit cely zivot a ani s kamoskami nebudes vecne ;) ... a neboj sa blbosti uzivaj si skolu sranduj, zabavaj sa a vystrajaj :)

vlaciky

ja ti poradim. dobre a zadarmo.
najlepsi kamarat/kamaratka sa hlada velmi tazko. je mozne, ze v takej malej triede ju ani nenajdes.
to ale neznamena, ze kedby si sa chcela rozpravat s inou "len dobrou" a nie najlepsou kamaratkou, budes vyzerat ako luzer alebo vtierka.
ved najlepsiu kamaratku mas len jednu. vztah s nou je naozaj idealny, lebo obe citite ze k sebe nerozlucitelne na zivot a na smrt patrite. ale dobre kamaratky a kamaratov mozes mat milion, alebo "len" celu triedu. mozes mat aj s tvojimi kamaratkami, ktore opisujes, uprimny vztah. mozes sa jej zdoverit a ona ti poradi, a neprezradi ta.. tak isto mozte normalne spolu vtipkovat a podobne..
mozno oni sa k tebe spravaju tak odmerane len pre to, ze ty si o nich myslis ze ta nemaju moc radi. nerozmyslaj o tom, lebo sa z toho budes iba bat. bud k nim uprimna a mila. a viac sebavedoma, potom si ta mozno vsimne aj nejaky chlapec:D

Najčítanejšie články