Uz dalej nevladzem

Príspevok v téme: Uz dalej nevladzem
bauer

Zdravicko...niekde som to uz pisal, no jednoducho nechala ma kocka po 4 rokoch, ze ma uz nemiluje a chce ineho...presiel som si kadecim, prve 2 dni mi to bolo jedno, potom som tyzden lezal s neurozou, potom den v pohode, potom prisli depresie a teraz po 2 mesiacoch uz nevladzem, strasne mi chyba, milujem ju z celeho srdca, zblaznim sa z pocitu ze ju uz neuvidim, uz viem ze to je laska mojho zivota, potrebujem ju pri sebe, napriek tomu ze ma nechala kvoli inemu, ju chcem spat po 2 mesiacoch...som vobec normalny? btw mam 23

bauer

vobec sa nechcem zabit, bojim sa smrti a vazim si zivot, ale mam take myslienky, ze keby Boh dal a ten kamion co ide oproti to do mna napalil nech sa uz netrapim....tie veci som si povedal X milion krat, uveril som tomu max na 5 hodin a potom su tie myslienky spat

bauer

vobec sa nechcem zabit, bojim sa smrti a vazim si zivot, ale mam take myslienky, ze keby Boh dal a ten kamion co ide oproti to do mna napalil nech sa uz netrapim....tie veci som si povedal X milion krat, uveril som tomu max na 5 hodin a potom su tie myslienky spat

RuleN1

Pocuj kamo tymto si preslo vela ludi.

Ja osobne tiez.

Nejde o to co robis a kym si.
Ide o to ci ta druha polovicka bude chciet.
Pokial ta nechce ber to ako chces, napr. ked je s druhym mysli na to ze je asi stastna, co si ju ty nevedel spravit.

Alebo ze ste si nie sudeni alebo nieco take.

Je kopu uzasnych zien co nepoznas.
Chce to cas. A zohnat si lepsiu verziu :D

Pusti si:
Big Head Todd & The Monsters - Boom Boom (feat. John Lee Hooker) - Contraband OST

A uvedom sa. Ze sa zabies :D co si nejaka padavka, vydrz tu s nami este par rokov :D Smrt je jedina istota v zivote takze naco sa ponahlat ?

bauer

nesedim len doma na riti a neplacem, cely den som niekde, beham, cvicim, bicyklujem, korculujem, pracujem, no stale stale na nu myslim, nemozem ju dostat z hlavy, v noci ked idem autom mam take myslienky, ze nech do mna vpali tento kamion nech to mam za sebou, ale nikdy nerozmyslam ze sa sam zabijem...uz fakt nevladzem...co mam robit?